24 Kasım 2023 Öğretmenler Günü Kampanya ve İndirimleri 

1- ANTALYA AQUARIUM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

  • 17 - 26 Kasım tarihleri arasında Türkiye'deki tüm öğretmenlerimize Aquarium, Snow World & Ice Museum, WildPark (Sürüngenler Evi) ve Face2Face Wax Museum girişleri ücretsiz.
  • Oceanride XD Sinema bölümü, kapasite sınırı nedeniyle herkese %50 indirimlidir.
  • Öğretmenlerimiz ile birlikte gelen +3 yakınları da tüm bölümlere %50 indirimli olarak girebilir.
  • Özel okul ve kreş öğretmenleri kurumlarından görevlendirme yazısı ile aynı haklardan yararlanabilirler.
  • Emekli öğretmenler, araştırma görevlileri, öğretim Üyeleri ve okutmanlar da kampanyadan yararlanabilirler.
  • *0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için %50 indirimli kapı fiyatının ödenmesi gerektiğini bilginize sunarız.
  • Lütfen “Öğretmen” ibaresi taşıyan geçerli bir kimlik kartınızla birlikte geliniz.

2- DEFACTO

Defacto’da öğretmenler gününe özel yaptığı indirimleri indirimli fiyatları ile duyurdu. Defacto’da başlayan öğretmenler gününe özel hediyeler için,

Fitted Bisiklet Yaka Hırka

Eski Fiyat: 349,99 TL

İndirimli Fiyat: 244,99 TL

Standart Fit Triko Kazak

Eski Fiyat: 499,99 TL

İndirimli Fiyat: 349,99 TL

Oversize Fit V Yaka Triko Hırka

Eski Fiyat: 449,99 TL

İndirimli Fiyat: 314,99 TL

Standart Fit Balıkçı Yaka Triko Kazak

Eski Fiyat: 399,99 TL

İndirimli Fiyat: 279,99 TL’den fiyatlar ile birçok ürününde indirimlerinin başladığını belirtti.

3- PTT Kargo Öğretmenler Günü'ne Özel %20 İndirimli

20-25 Kasım tarihlerinde yurt içi varışlı PTT APS Kurye ve PTT Posta Kargosu gönderilerinde %20 indirim ile tüm çalışan ve emekli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.

Aynı zamanda öğretmenlerimiz pul makinesi bulunan PTT Başmüdürlüklerinde Öğretmenler Günü kampanyası sürecinde hizmet bedeli ödemeden kişisel pul hizmetimizden faydalanabilecekler. 

Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca yüzde 20 indirim uygulanmayacak olup çalışan ve emekli tüm öğretmenlerimiz, öğretmen kimliklerini ibraz ederek bu indirimden yararlanabilirler.

4-  Türk Hava Yolları'yla Yurt içi uçuşlarda öğretmenlerimize özel %20 indirim!

Miles&Smiles üyesi öğretmen ve öğretim görevlisi olarak, 1 Kasım 2023-20 Nisan 2024 tarihleri arasındaki yurt içi seyahatleriniz için 20 Nisan’a kadar bilet alın, ailenizle beraber Türk Hava Yolları’nın sunduğu %20'li indirimli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Kampanya Detayı:

  • Kampanya; 27 Ekim 2023 - 20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2023 - 20 Nisan 2024 arasında olan Ekonomi Kabin ve Business Kabin yurt içi uçuşlar için geçerlidir.
  • Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Business Kabin ve Ekonomi Kabin uçuşlarda (F sınıfı hariç) geçerlidir
  • Kampanya kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocukları ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarına net ücretler üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

5 - AKBANK

Geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimize özel ayrıcalıklar Akbank'ta!

13 Aralık’a kadar sadece öğretmenlere özel 200 TL’ye varan chip-para ve Espressolab’den hediye kahve fırsatlarını kaçırmayın.

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel fırsatlardan faydalanmak için hemen Akbank Mobil’den “Tam Senlik Fırsatlar” programı altındaki “Öğretmenler Günü’ne Özel Fırsatlar”a tıklayıp programa katılın.

6- SÜVARİ

Süvari'den öğretmenler günü özel avantajlı fiyatlar....

Türkiye'nin önde gelen erkek giyim markalarından Süvari, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile Mont, Triko, kravat ve Gömlekden oluşan pakette özel indirim uyguluyor.

Süvari Mağazalarında Öğretmenler Günü Kampanyası Kapsamında; Gömlek ve Kravat 799,90 TL, Triko ve Parfüm 799,90 TL, Montlar 1.499 TL'ye satışa  sunuyor.

Kampanya 15 - 24 Kasım 2023 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir.

7 - İLKSAN
İLKSAN'DAN YAPILAN AÇIKLAMA: ''ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖZEL GÜNLER İKRAZI UYGULAMAMIZ BAŞLIYOR…''

6, 12, 18 ve 24 ay vadede 30.000,00(OtuzBin)TL’ye kadar Öğretmenler Günü Özel Günler İkrazı uygulamamız 20/11/2023–29/12/2023 tarihleri arasında uygulamaya konulacaktır.

Daha önceden Özel Günler ikrazı kullanan üyelerimiz, bu ikraz borcunun taksitlerinin en az yarısını ödemeleri halinde yeniden Özel Günler İkrazı kullanabileceklerdir.

8- KidZania 

KidZania’da öğretmen ve öğretmen çocuklarına yüzde 25 indirim

KidZania İstanbul, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak düzenlediği kampanya ile öğretmenleri eğlenceli bir mola için KidZania’ya davet ediyor. 20 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında öğretmenler KidZania’ya ücretsiz giriş yaparken, öğretmen çocuklarına da yüzde 25 indirim sunulacak. Kampanya, KidZania kapı girişinden yapılacak satın almalarda geçerli olacak.

9- Altınyıldız Classics

Altınyıldız Classics Öğretmenlere Özel %15 İndirim Kampanyası

Altınyıldız Classics mağazalarındaki öğretmen kampanyası görselinde yer alan QR kodu okut, karşına çıkan formdaki bilgileri doldur ve forma öğretmen kartının fotoğrafını yükle. Kampanyadan sadece öğretmen kartı olan kişiler yararlanabilir. SMS ile telefonuna gelecek olan kodla Altınyıldız Classics mağazalarında gerçekleştirdiğin 2000 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek %15 indirim kazanırsın. Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş öncesinde STARS sadakat programı üyesi olunması gerekmektedir. Kampanyadan ayda 1 kez yararlanılabilir. İndirim kodu, başka indirim kodları /çekleri ile birleştirilemez. Bu kampanya, belli tutarda alışverişe toplam fatura tutarı üzerinden kasada ekstra anında indirim sağlayan kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya, Altınyıldız Classics online mağazalarında geçerli değildir. Altınyıldız Classics, kampanyayı dilediği zaman sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Öğretmenlere ek ders karşılığı online görev, başvurular başladı Öğretmenlere ek ders karşılığı online görev, başvurular başladı

10 - YHT'den öğretmenlere indirim müjdesi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere yönelik özel bir indirim duyurdu.

24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere yüzde 50 indirim uygulanacağını açıklayan Bakan Uraloğlu, TCDD Taşımacılık tarafından yıl boyunca uygulanan yüzde 15 indirimin bu hafta boyunca yüzde 50'ye çıkarılacağını belirtti.

Bu indirimden Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı veya onaylanmış resmi ve özel okullarda çalışan tüm öğretmenlerin yanı sıra yükseköğretim kurumlarında görevli öğretim elemanları ve yabancı ülkelerde çalışan Türk uyruklu öğretmenlerin de faydalanabileceği belirtildi. Öğretmenlerin indirimden yararlanabilmek için kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak. 

11 - Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü
Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü ise 24 Kasım Öğretmenler Günü ve haftası dolayısıyla 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında "yayinsatis.diyanet.gov.tr" internet sitesi üzerinden yüzde 40 indirimli kitap kampanyası düzenledi. Bu kapsamda ayrıca 150 lira ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından karşılanacak.

12 - PTT yüzde 20 indirim uygulayacak

Öte yandan Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü de 20-25 Kasım tarihleri arasında öğretmenlerin yurt içi varışlı APS, Kurye ve Posta Kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim uygulayacak.

13 - Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü
Diğer bir armağan da Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilecek. 24 Kasım 2023 tarihinde Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Konya, Sivas, Van ve Kayseri Devlet Tiyatroları Müdürlükleri Yerleşik Sahnelerinden her bir öğretmen, dört adet ücretsiz bilet alabilecek.

14. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi

"24 Kasım Öğretmenler Günü itibariyle tüm öğretmenlerimizin seyahatlerine indirimler yapıyoruz. Örneğin; Bandırma'dan Balıkesir'e giden bir öğretmenimiz 130 lira ücret ödüyordu. Bu tarifeye yüzde 69 oranında indirim yaparak ulaşım ücretini 40 liraya düşürdük ve bundan sonra sürekli böyle olacak. Aradaki farkı da Büyükşehir Belediyesi olarak sübvanse ederek şoför esnafımızı da mağdur etmiyoruz. Öğretmenlerimiz kimlik kartlarıyla alacağı akıllı kartla Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüslerde indirimli binecek. İkinci müjdem de Balıkesir'in çeşitli yerlerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan OnHann otellerde, OnHann Restoranlarda ve Balbucks'ta. Yine akıllı kartlarını göstererek buralardan yüzde 20 yararlanacaklar, hayırlı uğurlu olsun" dedi.

BBB ğretmenlerin 21-24 Kasım tarihleri arasında Balbucks, OnHann Otel ve restoranlarından yüzde 20 indirimli faydalanabileceklerini de belirtti.

15. Bursa Belediyesinden Öğretmenlere Özel 3 Gün Ücretsiz Ulaşım!

"Bursa Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, öğretmenlere özel 3 gün ücretsiz ulaşımla kutluyor. Kişiselleştirilmiş öğretmen kartlarını kullanan tüm öğretmenler, 24-25 ve 26 Kasım’da şehir içi toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek. Aynı tarihlerde öğretmenler Burfaş tesislerinde yaptıkları harcamalardan da yüzde 35 parapuan kazanacak.

Bursa’da toplu ulaşım, 24 – 25 ve 26 Kasım’da öğretmenlere ücretsiz olacak. Uygulamadan; öğretmen kartı, öğretmen abonman kısa ve öğretmen abonman uzun olmak üzere Bursakart sahibi toplam 16 bin 842 öğretmen yararlanacak. BursaRay, tüm Burulaş otobüsleri, tüm özel halk otobüsleri ve ilçelerdeki halk otobüslerine yönelik yapılan ücretsiz ulaşım uygulaması, ilçeler ile Bursa şehir merkezi arasındaki hatlar ve turistik hatlarda geçerli olmayacak. Öğretmenler, uygulamadan ‘Bursakartlarını okutarak’ yararlanabilecek.

Yine aynı tarihlerde tüm öğretmenler Burfaş tesislerinde yaptıkları harcamalarda da yüzde 35 parapuan kazanacak." 

Kaynak: www.ogretmenx.com / ÖZEL HABER

NOT: Sayfa sürekli güncellenecektir. Yorum bölümüne diğer öğretmenlerin haberdar olmasını istediğiniz kampanyaları ekleyebilirsiniz. ogretmenx.com sizin için derlediği öğretmenler günü kampanyalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin Admin