Milli Eğitim Bakanlığının bugün seminerlerin okullarda yapılacağı ile ilgili resmi yazı paylaşması sonrası, Memur Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN açıklama yaptı:

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlerimizin ara tatil dönemi mesleki çalışmalarını yüz yüze yapması yönünde yazı yayımladı.

Mazeretine rağmen yer değişikliği yapamadığı için ara tatil dönemlerini bir haftalığına da olsa aile bütünlüğünün sağlanması için vesilesi gören öğretmenlerimizin haklı beklentileri nedeniyle serzenişlerine neden olmuştur.

13-17 Kasım 2023 tarihleri arası yapılacak olan Mesleki Eğitim Çalışmalarını öğretmenlerimizin http://eba.gov.tr üzerinden online izlemesi yerinde bir karar olacak ve aile hasreti çeken öğretmenlerimizi mutlu edecek, moral, motivasyonlarını artıracaktır.

Beklentiyi yetkili sendika olarak yetkililere taşıdık.

Öğretmenlerimizin nabzını tutan ve taleplerine, haklı ve mümkün beklentilerine duyarlı olan bakanlığın öğretmenlerin sesine kulak vererek bu konuda gereğini yapacağına yönelik inancımızı koruyoruz.

MEB'den Öğretmenlerin Ara Tatili İle Resmi Açıklaması İçin TIKLAYINIZ

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

Öğretmenlerin İl Dışı Yer Değiştirme Kontenjanları Ne Zaman Yayınlanacak ? Öğretmenlerin İl Dışı Yer Değiştirme Kontenjanları Ne Zaman Yayınlanacak ?

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin Admin