Changan Alsvin Türkiye'ye geliyor! En uygun sıfır araç fırsatını kaçırmayın! İşte fiyatlar!

Dünyanın en büyük otomobil üreticisi CHANGAN Asya pazarından sonra Türkiye’ye açıldı. Changan’ın Türkiye’de satışa çıkarılacak ilk aracı Alsvin olurken, aracın ÖTV dahil fiyatının 295 bin TL’den başlayacağı bilgisi verildi.

Türkiye’nin en uygun sıfır aracı dikkatleri üzerine çekti!

Changan Asya pazarından sonra Türkiye’ye pazarına açılmak için gün sayarken, Dünyanın en büyük otomobil üreticisi CHANGAN Asya pazarından sonra Türkiye’de satışa çıkarılacak ilk araç ise ALSVİN oldu. ALSVİN başlangıç fiyatı araba hayranlarının tüm dikkatlerini üzerine çekkerken, 295 bin TL’ye sıfır araç almanın nerdeyse imkansız olduğu şu günlerde Alsvin, başlangıç fiyatı otomotiv sektörüne bomba etkisi yarattı. Alsvin uygun fiyata sıfır araç almak isteyen kişiler tarafından odak noktası olmayı başardı. Bu durumda da Türkiye’nin en ucuz aracı olarak öne çıkan modelinin hem donanım özellikleri hem de aracın Türkiye pazara gireceği tarih tabii ki sıfır araç almak isteyen kişiler tarafından merak konusu oldu.

Alsvin donanımı özelliği belli oldu mu?

Dünyanın en büyük otomobil üreticisi CHANGAN Asya pazarından sonra Türkiye’ye de açıldı. Changan’ın Türkiye’de satışa çıkarılacağı ilk araç Alsvin olurken, aracın fiyatı hem hem de donanımı odak noktası oldu. Otomotiv sektörüne fiyatı ile bomba etkisi yaratan Alsvin’nin donanımı Fiat Egea’ya benzediği bilgisi verilirken, standart Egea modelinde bulunan genel olarak tüm özellikleri Alsvin’de de yer aldığı bilgisi verildi. Bu durumda da Türkiye’de 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan Fiat Egea modeli araçlarına yeni rakibi ALSVİN olurken, aracın ÖTV dahil fiyatının 295 bin TL’den başlayacağı bilgisi verildi.

Türkiye pazarına açılmak için gün sayan ALSVİN, pazara gireceği tarih uygun fiyata sıfır araç almak isteyen kişiler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Öğretmenlerin ve Diğer Memurların 2024 Ocak ve Temmuz Emekli Maaşları Öğretmenlerin ve Diğer Memurların 2024 Ocak ve Temmuz Emekli Maaşları

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

(kaynak: kamuajans.com)

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin0 Admin0