İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Halil Yücel, yeni Uşak İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, 2022 yılında kadar Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel kimdir?

Tokat Reşadiye doğumlu olan Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel;  İlk, orta ve lise öğrenimini Reşadiye’de tamamladı. Yücel üniversite eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Halil Yücel 2000 yılında Reşadiye Bereketli İlköğretim Okulunda Türkçe öğretmeni olarak başladı.
Ülkemizin değişik bölgelerinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği, okul müdür yardımcılığı, okul müdürlüğü, şube müdür vekilliği görevlerini yürütmüştür.

Halil Yücel 2014 - 2018'te İstanbul Büyükşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevini yürüttü. 2016 - 2017 döneminde İstanbul Gelişim Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

28 Mart 2022 - 06 Mayıs 2022 İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Son olarak 07 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevi yaptı 

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

İl Müdürü Yücel, bu görevlerinin yanında Yeşilay Şube Başkanlığı, Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinatörlüğü görevlerinde de bulunmuştur.

Kaynak: kamudanhaber.com

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

Şube Müdürlerinin 2024 Yılı Yer Değiştirme Kılavuzu Yayınlandı Şube Müdürlerinin 2024 Yılı Yer Değiştirme Kılavuzu Yayınlandı

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin Admin