Eğitim-Bir-Sen ve İlçe MEM Promosyon İçin Rekor İstek: 42.500 TL

MEB promosyon anlaşması bilindiği üzere tek bir merkez üzerinden yönetilmiyor. Bu da ilçe ilçe promosyon miktarlarının hem değişmesi demek, hem de tarihlerin farklı olması. Bu kapsamda Ankara Altındağ ilçe MEM promosyon anlaşması için rekor teklifte bulunuldu. Bu teklifte TYP ve sözleşmeli personeller de yer aldı. Peki MEB promosyon anlaşması kabul edildi mi?

Ankara Altındağ ilçe MEM promosyon anlaşması için rekor bir talep geldi. Öğretmen promosyon anlaşmaları kapsamında ödenecek tutarlar ilçeden ilçeye değişiklik gösteriyor. Bu da her ilçede farklılıklar oluşmasına neden oluyor. Ankara MEM promosyon anlaşması çerçevesinde de rekor bir istek geldi. Peki Ankara Altındağ MEM promosyonu ne kadar oldu?

ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MEM PROMOSYONU NE KADAR OLDU?

Polis, İBB, Adalet Bakanlığı derken MEB promosyonu da öğretmenlerin kapsamında. Fakat tek bir merkezden yönetilemeyen öğretmen promosyonları bu sebeple çeşitli farkılıklar meydana getiriyor.

Bu çerçevede Ankara Altındağ İlçe MEM promosyonu için de öğretmenler rekor bir promosyon talebinde bulumdu. Altındağ İlçe MEM promosyon tutarı için, "Banka Promosyonu ile ilgili Altındağ İlçe Başkanımız Nadir SÖNMEZ 'in başkanlığında sizlerden gelen talep ve dilekçelerine istinaden önceki alınan promosyona ek olarak +35 Bin₺ ödeme talep ettik 7.225₺ + 35.000₺ toplamda 42.225 TL'nin tüm eğitim çalışanlarına ödemesini istedik" açıklamasında bulunuldu. Konuyla ilgili görüşmeler ve pazarlıklar devam ediyor.

Kaynak: TGRT HABER

Editör: Admin Admin