Milli Eğitim Bakanlığında görevden alma ve atamalar devam ediyor.

Bir atama haberi de Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğünden geldi.

Buna Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğünden görev değişikliği yaşandı.

Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Servet Canlı görevden alındı.

Müdür - Müdür Yrd. Atama Mülakat Sonuçlarını Açıklayan İller ! İl İl Güncel Liste Müdür - Müdür Yrd. Atama Mülakat Sonuçlarını Açıklayan İller ! İl İl Güncel Liste

Sn. Canlı'nın yerine Erzincan'da Milli Eğitim Müdürlüğü yapmış ve son seçimlerde MHP milletvekili adayı olmuş Aziz Gün atandı.

Görevden alınan Iğdır eski Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı ise uzman olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na çekildi.

Milli Eğitim Bakanlığında görevden alma ve atama haberleri gelmeye devam edecek.

Atama haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

AZİZ GÜN KİMDİR?

Tuncelili olup 01 Ocak 1972 tarihinde Tunceli'nin Pertek ilçesinde doğdu. Müdür Gün, İlköğrenimini Kemah Oğuz Köyü İlkokulu tamamladı. Orta öğrenimini Erzincan Kazım Karabekir Lisesi’nde; yüksek öğrenimini ise Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı. Aziz Gün 18 Kasım 1992 tarihinde Erzincan Sümer Ortaokulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak göreve başladı.

Kaynak: mebpersonel

İl Milli Eğitim Müdürünün Göreve Başlama Mesajı:

Kıymetli Hemşehrilerimiz,

Büyük bir onur ve gururla Iğdır'a Milli Eğitim Müdürü olarak atandım. Iğdır'ın eşsiz doğası, tarihi ve kültürel zenginlikleri ve kadirşinas insanlarıyla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyorum.

Eğitimin, Türkiye Yüz Yılı'nda her zamankinden daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, Iğdır'da eğitimi en üst seviyelere taşımak, gençlerimizi çağın gereksinimlerine uygun, donanımlı bireyler olarak yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Türkiye Yüz Yılı'nın eğitim ve maarif modeli hedefleri doğrultusunda, değerler üreten, yenilikçi, donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Ekip çalışmasının gücüne inanarak, Iğdır'da eğitimde büyük bir sinerji oluşturacağız.

Bu önemli görevi bizlere layık gören Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Iğdır'da görev yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Birlikte başaracağız !

Öğretmenlerin İller Arası ve Özür Grubu Yer Değiştirme Telegram Grubuna Katılmak için TIKLAYINIZ 

Editör: Admin Admin