Ziraat Bankasından faizsiz 150 bin lira kredi! Başvuru şartları neler?

Sıfır faizli kredi alabilmek pek çok vatandaşın hayalini kurduğu bir durumken, Ziraat Bankası'nın başlattığı projeyle 150 bin TL'ye kadar varan kredi almak mümkün olabiliyor. Yapılan açıklamalara göre banka tarafından 150 bin TL'ye kadar kredi verileceği, üstelik bu kredilerin faizsiz bir şekilde verileceği duyuruldu. Başvuru detayları ise bu süreçte gündemdeki yerini aldı.

SIFIR FAİZLİ VE 150 BİN TL'YE KADAR VARAN KREDİ!

Ülke genelinde, 81 il çapında bütün vatandaşları yakından ilgilendiren yüksek rakamlı kredi haberi yakından takip ediliyor. Buna göre Ziraat Bankası ile 150 bin TL kredi çekebilmek mümkün olabilecek. Özellikle köyünde yaşam sürdürmek isteyenlere yönelik verilebilecek olan bu krediye başvurular Tarım il Müdürlükleri üzerinden kolay şekilde gerçekleştirilebilecek.

Söz konusu kampanyanın ismi "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" olarak tarif edilirken, başvuruların yapılmasının ardından hızlı bir şekilde 150 bin TL kredinizin tanımlanması sağlanabilecek. Böylece olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde nakit ihtiyaçlarına çözüm bulunması bekleniyor.

Benzine ve Motorine İndirim Geldi mi? Benzine ve Motorine İndirim Geldi mi?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Köyünden uzakta kalan ve yaşamını köyünde geçirmek isteyen vatandaşları sevindirecek olan bu kredi sorgusuz sualsiz başvuran vatandaşlara verilebilecek. Krediye başvuracak olan vatandaşlar da ödeme vadesinin nasıl olacağını ise oldukça merak ediyor. Yüksek bir kredi olanağı sağlanmış olmasından dolayı geri ödemelerin nasıl olacağı müracaat sahipleri yönünden çok büyük bir önem arz ediyor.

Kaynak:Finans.mynet