TUVTÜRK resmi sitesi üzerinden yayımladığı duyuru ile 2024 yılında araç muayene ücretlerine zam yapılacağını duyurdu. Yapılan duyuru sonrasında açıklanan yeni muayene ücretleri görenleri şaşırttı!

Araç muayene ücretlerine şok zam! TUVTÜRK tüm araç muayenelerinin gerçekleştirildiği sistem olarak hizmet ederken araç muayene ücretlerine zam geldiğini duyurdu. Resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamada 2024 yılında muayene ücretlerine zam yapılacağını duyurdu. Peki TUVTÜRK’ün yeni muayene ücretleri ne kadar? Ne kadar zam yapıldı? İşte tüm detaylar...

TUVTÜRK muayene ücretlerine zam yapacak!

TUVTÜRK 2024 yılında yeni muayene ücretleri ile muayenelerin gerçekleştirileceğini duyurdu. Ücretlerine zam yaptığını belirten TUVTÜRK açıklamalarında zamlı ücretleri de araç sahiplerine duyurdu.

TUVTÜRK’ün güncel araç muayene ücretleri ise;

Traktör (Römorklu, Römorksuz), Motosiklet ve Motorlu Bisiklet tarzı araçlar için muayene ücreti 586,50 TL olarak belirlendi.

Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork tarzı araçlar için muayene ücretleri 1.149,60 TL olarak açıklandı.

Yeni ücretler ise;

Traktör (Römorklu, Römorksuz) için 927,06 TL,

Motosiklet ve Motorlu Bisiklet için 1.854,12 TL,

Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork için ise 1.821,66 TL

Zamlar ne zaman uygulanmaya başlayacak?

TUVTÜRK açıkladığı zamlı ücretlerin 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren uygulanmaya başlayacağını belirtti. Açıklamalarında araç sahiplerine duyurduğu araç muayene ücretlerine dikkat etmeleri gerektiğini de belirtti. TUVTÜRK araç muayenelerine yaptığı zam ile gündeme gelirken araç sahiplerinin yeni zamlarla araç muayenelerinde masraflarını büyüyeceği de görülüyor.

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin Admin