2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 1. dönemi sona ererken, öğretmenlere düşen bazı önemli iş ve işlemler bulunmaktadır. Bu süreçte öğretmenlerin dikkat etmeleri gereken tarihler ve yapmaları gereken görevleri haberimizde...

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 1. dönemi sona ererken, öğretmenlere düşen bazı önemli iş ve işlemler bulunmaktadır. Bu süreçte öğretmenlerin dikkat etmeleri gereken tarihler ve yapmaları gereken görevleri haberimizde...

Mazeret Sınavları

İzinli veya raporlu olan öğrenciler için mazeret sınavları 04-12 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Not Girişleri

Öğretmenler, öğrenci not girişlerini 15 Ocak 2024 tarihine kadar tamamlamalıdır.

E-Okul Not Giriş Ekranı

E-Okul not giriş ekranı 15 Ocak 2024 tarihinde kilitlenecektir.

Kitap Okuma ve Kulüp Etkinlikleri

Öğrenci kitap okuma sayıları ve kulüp etkinlikleri e-okula 16 Ocak 2024 tarihine kadar girilmelidir.

Not Fişleri

Öğretmenler, not fişlerini 16-17 Ocak 2024 tarihlerinde Müdür Yardımcısından alarak imzalamalı ve teslim etmelidir.

Sınıf Rehber Öğretmen İşlemleri

Sınıf rehber öğretmenleri, karne, takdir, teşekkür ve onur belgeleri ile ilgili işlemleri 15-17 Ocak 2024 tarihleri arasında tamamlamalıdır.

Başarıyı Artırma Raporları

Her öğretmen, ders başarısının %40'ın altında kalan öğrenciler için sınav analizleri, telafi programları ve ek çalışma program raporlarını 17 Ocak 2024 tarihinde Müdür Yardımcısına teslim etmelidir.

Zümre ve Şube İşlemleri

Zümre ders başarı yüzdeleri, şube öğretmenler kurulu tutanakları, sınıf proje listeleri, zümre başkanları toplantı tutanakları ve diğer belgeler 18 Ocak 2024 tarihine kadar Müdür Yardımcısına teslim edilmelidir.

Öğretmen İlişik Kesme İşlemleri

İlişik kesilecek öğretmenlerin yazılı, performans, proje, kulüp, sınıf rehberliği, zümre tutanakları ve ŞÖK tutanakları 18 Ocak 2024 tarihinde Müdür Yardımcısına teslim edilmelidir.

Karnelerin Dağıtımı

Karnelerin ortalarına okul mührü basılmalı, ilgili bölümler imzalanmalı, eksik konu ya da imzalar tamamlanmalı, nöbet defterinde imzası bulunmayan öğretmenlerin nöbetleri imzalanmalı ve karneler 19 Ocak 2024 tarihinde ders öğretmenleri tarafından dağıtılmalıdır.

Alınmayan Karneler

Alınmayan karneler, ders öğretmenleri tarafından 19 Ocak 2024 tarihinde Müdür Yardımcısına teslim edilmelidir.

Öğretmen Gündemini Telegramdan Takip Etmek İçin TIKLAYINIZ

Editör: Admin0 Admin0