Seminerlerle ilgili kafa karışıklığına bakanlıktan açıklama

Öğretmenlerin bu sene yüz yüze yaptıkları Haziran dönemi mesleki çalışma faaliyetlerinde doldurulması gereken ek 1 ve ek 2 formları ile ilgili karışıklık sürüyor. İşte bakanlık konuya istinaden önemli bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

Öğretmenlere 3 sınav görevi! Güncel Salon Başkanı ve Gözetmen Ücretleri Öğretmenlere 3 sınav görevi! Güncel Salon Başkanı ve Gözetmen Ücretleri

Pazartesi ve Salı günü programların ortak metin kısmı tüm öğretmenlerimizin katılımıyla değerlendirilecektir. Değerlendirme ek-1 form üzerinden yapılacak ve her okul için sadece bir adet form doldurulacaktır.

Mesleki çalışmanın hiç bir aşamasında bireysel değerlendirme yapılması istenmemiştir. Değerlendirmeler öğretmenlerimizin ortak görüşünü yansıtacak şekilde olacak ve bu şekilde yapılacak değerlendirme sonucu Ek-1 form programın ortak metin kısmı Salı günü akşamına kadar veri.meb.gov.tr adresine işlenecektir.

Mesleki çalışmanın çarşamba ve perşembe günleri ise alanında program değişikliği olan öğretmenlerimiz il/ilçe milli eğitim müdürlerimizin yapacağı planlama doğrultusunda eğitim bölgesi düzeyinde zümre halinde program değerlendirmesi yapıp Ek-2 forma işleyecekler.

Bu aşamada da bireysel değerlendirme yapmayacaklardır. Her eğitim bölgesinin zümre başkanları zümrede yer alan öğretmenlerimizin ortak kanaatini forma yansıtacaktır. Ek-2 formun perşembe günü akşamında kadar doldurulacaktır.

Öğretmenlerin Haziran Seminerleri Örnek Raporlar (Ek-1 , Ek-2 Formlar) İçin TIKLAYINIZ

Editör: Admin0 Admin0