Öğretmenlerin seminer çalışmaları 24 Haziran 2024 Pazartesi günü başlayacak. 28 Haziran 2024 Cuma günü sona erecek. 

Seminer çalışmalarında tüm öğretmenler Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Ortak Metnini ve yeni öğretim programını inceleyecek.

TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ ORTAK METNİ İNCELEME FORMU EK-1

AÇIKLAMALAR:

·       Bu form, öğretmenlerimizin tamamı tarafından Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ortak metninin değerlendirilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ortak metninin değerlendirmesi yapıldıktan sonra mesleki çalışmanın yapıldığı okul/eğitim kurumu öğretmenlerinin ortak görüşü olarak doldurulacaktır.

·       Formda yer alan değerlendirmeler 26 Haziran 2024 tarihi mesai bitimine kadar mesleki çalışmanın yapıldığı okul/eğitim kurumu zümre başkanı koordinesinde veri.meb.gov.tr adresine işlenecektir.

Ek-1 Formu İndirmek İçin TIKLAYINIZ

TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ ÖĞRETİM PROGRAMI İNCELEME FORMU EK-2

 AÇIKLAMALAR:

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında  öğretim programı değişen her bir alanın değerlendirilmesi için tasarlanmıştır.

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında öğretim programı değişen her bir alan için o alanın zümre öğretmenleri tarafından doldurulacaktır.

·       Formda yer alan değerlendirmeler, 28 Haziran 2024 tarihi mesai bitimine kadar zümre başkanının koordinesinde veri.meb.gov.tr adresine işlenecektir.

Ek-2 Formu İndirmek İçin TIKLAYINIZ

MEB’den Seminerle İlgili Son Dakika Açıklama İçin TIKLAYINIZ

Öğretmenlerin 14 günlük maaş farkı ödemesi kademe kademe hesaplandı Öğretmenlerin 14 günlük maaş farkı ödemesi kademe kademe hesaplandı

Öğretmenlerin İl İçi ,İller Arası, Özür Grubu Yer Değiştirme Telegram Grubuna Katılmak için TIKLAYINIZ 

Editör: Admin Admin