Rekor promosyon anlaşmasına imzalar atıldı! tek seferde 40 bin TL ödenecek

Bakan duyurdu 1-2-3 çocuklu aileye 1300 TL ödeme! Aylık 1300 TL'lik çocuk destek ödemesine başvuru nasıl yapılır? Bakan duyurdu 1-2-3 çocuklu aileye 1300 TL ödeme! Aylık 1300 TL'lik çocuk destek ödemesine başvuru nasıl yapılır?

2022 yılının en gözde konularından biri olan maaş promosyon anlaşmaları ile ilgili haberler art arda gelmeye devam ederken son gelen haber çok dikkat çekti.

2022 yılının en çok konuşulan konularından biri kuşkusuz banka promosyon anlaşmaları oldu. Bankalar ve kurumlar arasında promosyon anlaşmaları hız kesmeden devam ederken altına imza atılan rakamlar da oldukça dikkat çekiyor. Bu yıl gerçekleştirilen anlaşmalarda çok ciddi miktar atakları yaşandı ve bu ataklar bankalar arasındaki rekabeti de oldukça kızıştırdı. 

Yapılan son promosyon anlaşması miktarı ise çok konuşuldu. Sakarya'da faaliyet gösteren Toyota ile Türkiye İş Bankası arasında 4 yıllık maaş promosyon protokolü kapsamında işçilere tek seferede 40 bin TL ödeme yapılacak. 

 Kadrolu olarak çalışan personeller tarafından sevinçle karşılanan miktar, banka tarafından yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren hesaplara yatırılacak. 
Kaynak: kamudanhaber.net