Son günlerde yapılan bir açıklama ile Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlerin 13 - 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği seminerlerin online olarak ÖBA üzerinden yapılacağını bildirdi. Yüz yüze seminer kararının ardından alınan bu online karar, öğretmenler arasında memnuniyetle karşılandı. Detayları inceledik.

Tek Video Yeterli Değil: Yeni Kural

Önceki seminerlerde öğretmenler, ÖBA üzerinden yayınlanan bir video izleyerek seminer çalışmalarını tamamlıyorlardı. Ancak bu kez, resmi yazıda yapılan bir değişiklik dikkat çekiyor. Artık sadece bir video izlemek yeterli değil. Bakanlık, seminer çalışmalarını tamamlamak için öğretmenlere bir adım daha ileri gitmelerini öneriyor.

Birim Amirlerinin Sunumları Önemli!

Bu dönemde, Bakanlığın birim amirlerinin sunumlarından oluşan eğitimleri tamamlayan öğretmenler, seminer çalışmalarını tamamlamış kabul edilecekler. Artık en az bir video izlemek yerine, Bakanlığın özel sunumlarına odaklanmak gerekiyor. Bu değişiklikle birlikte, Kasım seminer çalışmalarında ÖBA üzerinden yayınlanan tüm videoların izlenmesi gerekmekte.

ÖBA ile Kasım Seminer

Çalışmaları Bu yeni kural, öğretmenlerin mağduriyet yaşamamasını amaçlıyor. Kasım seminerleri başlığı altında yayımlanan tüm videoların izlenmesi, öğretmenlere daha kapsamlı bir eğitim deneyimi sunmayı hedefliyor. (kaynak: ogretmenlericin com)

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

LGS Saat Kaçta Başlıyor Kaçta Bitiyor 2024? LGS Saat Kaçta Başlıyor Kaçta Bitiyor 2024?

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin0 Admin0