Mesleki çalışmalara il dışından katılacak öğretmenler için listeler açıklandı!

Bayram tatili nedeniyle görev yaptığı ilde olmayacak öğretmenler için süreç başladı. Haziran seminerlerine memleketinden katılacaklar için son durum. Mesleki çalışmalara il dışından katılacak öğretmenler ne yapacak?

Haziran mesleki çalışma haftasına il dışından katılacak öğretmenler için listeler belli oldu. 12 Haziran Çarşamba günü itibariyle il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri hizmetiçi eğitim modülü incelenebilir. Anasayfa alanında kendi il ve ilçesine başvuruda bulunan öğretmenlerin listeleri görüntülemeye açıldı.

İl dışı tayin başvuruları başladı, başvuruları ne zaman sona erecek? İl dışı tayin başvuruları başladı, başvuruları ne zaman sona erecek?

Öğretmenlerin Seminere Katılacağı Okul Belli Oldu mu?

İl ilçe milli eğitim müdürlükleri iller arası mesleki çalışma modülüne başvuran öğretmenin hangi okulda görev alacağı ne zaman açıklanacak? belli oldu. Uzun süredir cevabı aranan soru yanıt buldu.

İl dışı mesleki çalışma talebinde bulunan için görev alacağı okulların planlanması il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılacak. Ardından MEBBİS hizmetiçi eğitim modülüne işlenecek. Öğretmenler ancak o zaman mesleki çalışmaya hangi okulda katılacağını Hizmetiçi eğitim modülünden görüntüleyecek.Öğretmenlerin İl İçi ,İller Arası, Özür Grubu Yer Değiştirme Telegram Grubuna Katılmak için TIKLAYINIZ 

Editör: Admin0 Admin0