Elazığ'da doğal gaz kaçağı için bir eve giren polis ekipleri, 6 kişiyi kafasından silahla vurulmuş halde buldu. Aktif olarak görev yapan bir öğretmenin, ailesini katlettikten sonra intihar ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, olayı gerçekleştirdiği iddia edilen öğretmen H. F., henüz bilinmeyen bir nedenle eve girip ailesi ile tartıştı. Tartışmanın ardından H. F., yanında getirdiği pompalı tüfekle dehşet saçtı. H. F., babası C. A. annesini, kardeşini ve engelli kardeşleri Y. ve M. ateş ettikten sonra silahı başına dayayarak intihar etti.

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapıldı

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapılmasının ardından polis ve itfaiye ekipleri bölgeye intikal etti. İhbarın yapıldığı eve giren ekipler, içeride 6 kişiyi kafasından vurulmuş halde buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, özel harekat ve destek ekipleri sevk edildi. İçeri giren sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede 6 kişinin de hayatını kaybettiğini belirledi. cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere morga kaldırılırken, olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı.

Editör: Admin0 Admin0