Öğretmen çocuğuyla dehşeti yaşadı! Restoranda Dogo terörü

Sibel Güven ve 4 yaşındaki kızı Ece, Samsun'da gittikleri bir mekanda Dogo Argentino cinsi 2 köpeğin saldırısına uğradı. Kızının üstüne kapanan Güven'in vücudunda derin ısırık izleri oluştu.

Samsun Atakum'da Sibel Güven (39) ile kızı Ece Güven (4), okul etkinliği için gittikleri restorandan çıkışta 2 Dogo Arjantin cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Anne Güven, kızını korumak için üzerine kapandı. Defalarca kez ısırılan anne-kız hastaneye kaldırıldı. Taburcu olan Sibel Güven, saldırı anını şöyle anlattı: "Mekan sahibinin köpekleri bizi görür görmez saldırdı. Önce kızımın kafasını tuttular. Bir şey yapamayacağımı anlayınca kızımın üzerine yattım. İçerden kimse çığlıklarımı duymamış. O sırada bir çalışan şans eseri arabasından iniyormuş, yardıma koştu. Göz kapağım yırtıldı. Yanağımda ısırık, kafamda diş izleri var. Kolum parçalandı. Kızımın omzunda, kalçasında yırtıklar, koltuk atında dikişler var."

KÖPEKLER HÂLÂ ORADA

Saldırıdan kızıyla yaralı kurtulan anne Güven, "Olaydan sonra mekan hâlâ açık kalmış. Mekanın kapatılmasını istiyorum. Köpekler de hâlâ orada" dedi.

Editör: Admin0 Admin0