İl dışı tayin başvuruları başladı, başvuruları ne zaman sona erecek? İl dışı tayin başvuruları başladı, başvuruları ne zaman sona erecek?

Tüm öğrenciler, heyecanla bekledikleri ara tatilin başladığı bu günlerde, gökyüzünden beklenen kar yağışlarıyla ilgili olarak merak içindeler. Meteoroloji uzmanlarının tahminlerine göre, kasım ayıyla birlikte sert kış mevsimi başlıyor ve bu durum ara tatil süresini etkileyebilir.

Sert Kışın Habercisi: Sağanak Yağışlar ve Kar

Dün itibariyle başlayan ara tatil günlerinde, özellikle ülkenin doğu bölgelerinde yer alan illerde beklenen sağanak yağışlar, meteoroloji uzmanlarının bazı bölgeler için duyurduğu yoğun kar yağışlarına dönüşebilir. Bu durum, ara tatilin uzamasına sebep olabilir.

Geçmiş Yıllara Bakış: Uzun Ara Tatil İhtimali

Geçmiş yıllara bakıldığında, benzer durumların gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Özellikle ülkenin doğu bölgelerinde, ara tatil günlerinde beklenen yoğun kar yağışlarıyla tatil olasılığı oldukça artıyor. İşte, konunun tüm detayları...

Ara Tatil Uzar mı? Karlar 15 Gün Boyunca Yerde Kalır mı?

Ara tatilin dün itibariyle başlaması, meteoroloji uzmanlarının bu hafta içinde özellikle İstanbul, Ankara, Sakarya ve doğu illerinde görülebilecek yoğun yağış tahminleriyle birlikte, okulların ara tatilinin uzayıp uzamayacağı sorusunu gündeme getiriyor. Uzmanlar, bu hafta içinde beklenen kara kışın kapıya dayanacağına dikkat çekerken, öğrenciler hem karı hem de okulların tatil haberini heyecanla bekliyor.

Henüz Net Bir Durum Yok!

Meteoroloji uzmanlarına göre, Kasım ayının sonlarına doğru, yani tatilin son günlerinde yoğun bir kar yağışı meydana gelebilir. Bu durum, bazı bölgelerde okulların 1 hafta daha kapalı kalabileceği anlamına geliyor. Veli ve öğrenciler, bu durumun netleşmesine bağlı olarak planlarını yapmaya başladılar.

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin0 Admin0