Milli Eğitim Bakanlığı'nın duyurduğu yeni çalışma takvimiyle öğretmenler, Kasım seminerlerini çevrimiçi olarak bu tarihler arasında gerçekleştirecek...

Milli Eğitim Bakanlığı, yeni eğitim öğretim yılı 2023-2024 çalışma takvimini resmi olarak ilan etti.

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı: 11 Eylül 2023

MEB tarafından açıklanan resmi takvime göre, okulların yeni eğitim öğretim yılı başlangıcı 11 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşecek. Yeni döneme girmeden önce, öğretmenler 4 - 8 Eylül tarihleri arasında okullarında Eylül dönemi seminer çalışmalarını yürütecekler.

Kasım Seminerleri Çevrimiçi Olacak

Yeni eğitim dönemi başladıktan sonra, öğrenciler 11 - 19 Kasım tarihleri arasında ara tatil yapacaklar. Bu süre zarfında öğretmenler, Kasım dönemi seminer çalışmalarını çevrimiçi olarak 11 - 19 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirecekler.

Öğretmenlere Yeni sınav görevi ve Onayı! Zamlı Salon Başkanı Gözetmen Ücretleri Öğretmenlere Yeni sınav görevi ve Onayı! Zamlı Salon Başkanı Gözetmen Ücretleri

Yarıyıl Tatili Başlangıcı ve İkinci Dönem Tarihleri

Yarıyıl tatili 22 Ocak 2024 Pazartesi günü başlayacak ve 2 Şubat 2024 Cuma günü sona erecek. İkinci dönem ise 5 Şubat 2024 Pazartesi günü başlayacak ve 14 Haziran 2024 Cuma günü sona erecektir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi

Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik

Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi