MEB o tarihi verdi! Öğretmenlerin ilişik kesme tarihleri ne zaman? MEB o tarihi verdi! Öğretmenlerin ilişik kesme tarihleri ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte bünyesinde önemli değişikliklere imza atmaya devam ediyor. Son yapılan düzenlemeler kapsamında Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nde bazı görevden almalar ve yeni atamalar gerçekleşti.

Görevden Alınanlar ve Yeni Atamalar

  • Sedat Abdulhakimoğulları: Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı olarak görev yapan Sedat Abdulhakimoğulları, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'ndeki görevinden alındı.
  • Yasin Vural: Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nde Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı olarak görev yapan Yasin Vural, Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü'nde İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı olarak atandı.
  • Seyfettin Toraman: Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü'nde İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı olarak görev yapan Seyfettin Toraman, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nde Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı olarak göreve başladı.
  • Mücahit Akgün: Mahkeme kararı sonucunda Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nde Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı olarak atandı.

Kaynak: mebpersonel

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
 
Öğretmenlerin İl İçi ,İller Arası, Özür Grubu Yer Değiştirme Telegram Grubuna Katılmak için TIKLAYINIZ 

Editör: Admin Admin