Bir süredir boş bulunan ve Teoman Karaca tarafından vekaleten yürütülen Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne asaleten atama gerçekleştirildi.

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde Barbaros Anadolu Lisesi’nin müdürlüğünü de yapan Aziz Erdoğan, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atandı..

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Bir dönem Bakan İsmet Yılmaz’ın danışmanlığını da yürüten Karaca’nın yerine Aziz Erdoğan Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atandı.

AZİZ ERDOĞAN KİMDİR?

Aziz Erdoğan; 1971 Sivas doğumlu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında yüksek lisansını yapıp, 1996 yılında İstanbul’a öğretmen olarak atandı.

2010 yılında İstanbul Avrupa Kültür Başkenti 2010 Okullarda Projesi’nin edebiyat il koordinatörlüğünü yaptı. 2010 – 2014 eğitim – öğretim yılında Bağcılar Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulundu.

Engelsiz Eğitim, Her Okula Bir Yazar, Benimle Benim için Oku Anne ve Gezgin Kitap projeleri gibi birçok sosyal sorumluluk ve eğitim projesinin koordinatörlüğünü yaptı.

İstanbul’un Bağcılar’da Barbaros Anadolu Lisesi’nin müdürlüğünü yaptı.

Büyük Sivas Haber

MEB'in okul sitesinde yer alan Özgeçmiş

1971’de Sivas’ta doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi bölümünde lisans eğitimini tamamladı. “Eğitim Yönetimi ve Denetimi” dalında yüksek lisans yaptı. 1996 yılında İstanbul’a öğretmen olarak atandı. İstanbul’un seçkin okullarında öğretmenlik ve idarecilik görevinde bulundu. 2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti “ 2010 Okullarda” projesinin Edebiyat İl koordinatörlüğünü yaptı. Engelsiz Eğitim, Her Okula Bir Yazar, Benimle Benim için Oku Anne, Gezgin Kitap projeleri gibi birçok sosyal sorumluluk ve eğitim projesinin koordinatörlüğünü yürüttü. Deneme ve şiir yarışmalarında ödüller aldı. Yayımlanmış Eserleri: Kaptanı Derya Barbaros Hayrettin Paşa (Roman-2009), Abide Şahsiyet Mehmet Akif Ersoy (Roman-2009), Akif ’ten Gençliğe (Deneme-2016), Şiirlerle Çanakkale (Deneme/Şiir- 2018), İyi ki Varsın Öğretmenim (Deneme-2018)

03 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Başakşehir Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine devam etmektedir.

Öğretmenlerin iller arası yer değişikliği duyurusu! İl dışı atama başvuru takvimi! Öğretmenlerin iller arası yer değişikliği duyurusu! İl dışı atama başvuru takvimi!

WHATSAPP KANAL ve GRUPLARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

ÖğretmenX Haber Öğretmen Grubu (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp grupları) https://chat.whatsapp.com/HzsyRWyhAICFVYRtIbF2m8
* Whatsapp gruplarda ad, soyad, tel bilgilerinizin diğer kişilerin görmemesi için düzenleyebilirsiniz.

ÖğretmenX Haber Paylaşım Kanalı (Türkiyenin en büyük öğretmen whatsapp kanalı) 
https://whatsapp.com/channel/0029Va5SUWqElah0SpnlNU1z 
* Whatsapp kanalda ad, soyad, tel diğer bilgilerinizi diğer kişiler kesinlikle  göremez. Kullanmak için whatsapp güncellemeniz gerekir.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik
Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Halka arz haber, bilgi paylaşım grubumuza katılabilirsiniz   https://t.me/+P44GkHZT5rNhODhk

Editör: Admin0 Admin0