KPSS sınavlarında görev alanların ödemeleri ne zaman yapılacak? Zamlı Ücretler Ne Kadar Oldu? KPSS sınavlarında görev alanların ödemeleri ne zaman yapılacak? Zamlı Ücretler Ne Kadar Oldu?

LGS'de %1'lik dilime giren öğrenciler için Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır 90 bilim yıldızından biri de siz olun dedi. İşte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ın o öğrencilere teklifi...
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır LGS'de %1'lik dilime giren öğrencilerle ilgili olarak "LGS'de yüzde 1'lik dilime giren öğrencilerimizi, 90 bilim yıldızımızdan biri olmaları için TÜBİTAK Fen Lisesi yetenek sınavına davet ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızla işbirliği içinde, TÜBİTAK'ın bilim ve teknolojideki bilgi ve birikimi ile hayata geçirdiğimiz TÜBİTAK Fen Lisesinde her öğrencimize burs ve yurt imkanı, uzman akademik kadrodan ders alma ve TÜBİTAK laboratuvarlarını kullanma fırsatı, yabancı dil eğitimi, staj programları sunuyoruz." dedi.

7 Temmuz'da gerçekleştirilecek yetenek sınavı için son başvuru tarihi 3 Temmuz'dur. Başvurular e-okul üzerinden yapılacaktır. Öğrencilerin e-okul üzerinden yapacakları olan başvurular okul yönetimleri tarafından onaylandıktan sonra geçerli olacak.

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi
 

Editör: Admin0 Admin0