Özellikle, bu fırsattan yararlanmak isteyen adayların 10 Mart 2024 tarihine kadar THY'nin resmi kariyer web sayfası üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya mavi kart sahibi olmaları, 01.01.1998 veya sonrasında doğmuş olmaları, en az dört yıllık bir üniversitenin üçüncü veya dördüncü sınıfında okuyor olmaları veya 2025 yılında mezun olacak olmaları ve genel not ortalamalarının 100'lük sistemde en az 65, 4'lük sistemde ise en az 2,50 olması...

Türk Hava Yolları (THY), üniversitenin son iki yılında olan veya yeni mezun olmuş bireylere yönelik KPSS şartı olmaksızın part-time iş ve kariyer fırsatları sunuyor. Bu özel imkan, Take-Off 101 Programı aracılığıyla sağlanmakta olup, adayların THY kariyerine adım atmaları için kapıları aralıyor.

KPSS şartsız, 3. ve 4. sınıf öğrencisi yada yeni mezunlara iş imkanı, başvurular online alınacak

Özellikle, bu fırsattan yararlanmak isteyen adayların 10 Mart 2024 tarihine kadar THY'nin resmi kariyer web sayfası üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya mavi kart sahibi olmaları, 01.01.1998 veya sonrasında doğmuş olmaları, en az dört yıllık bir üniversitenin üçüncü veya dördüncü sınıfında okuyor olmaları veya 2025 yılında mezun olacak olmaları ve genel not ortalamalarının 100'lük sistemde en az 65, 4'lük sistemde ise en az 2,50 olması gibi şartlar aranmaktadır.

Bu program, genç profesyonellerin kariyerlerine THY bünyesinde güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlayacak bir fırsat sunmakta ve adayların KPSS puanı gibi ekstra bir yükümlülük olmadan başvuruda bulunmalarına olanak tanımaktadır.
Öğretmen Atama Telegram grubuna katılmak için TIKLAYINIZ 

Editör: Admin0 Admin0