İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İmzalar Atıldı! Tek Seferde 24 bin 300 Lira Ödenecek

Bankalar promosyon anlaşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kurumlar maaş promosyonu protokolü karşılığında iddialı rakamların altına imzalar atılıyor. Bu kapsamda Akbank ve Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol anlaşması yapıldı.

Ali Yalçın'dan enflasyon açıklaması sonrası memur maaş zammı açıklaması Ali Yalçın'dan enflasyon açıklaması sonrası memur maaş zammı açıklaması

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akbank arasında yapılan maaş protokolü kapsamında çalışanlara 24.300 TL promosyon ödemesi yapılacak. 

Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 24.300 TL promosyon ödemesine ilişkin yaptığı açıklamada ”Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Bankası arasında daha önce yapılan maaş promosyon protokolü iptal edilerek Müdürlüğümüz tarafından yeni maaş promosyon ihalesi yapılmıştır. Yapılan promosyon ihalesinde en yüksek teklifi 24.300TL ile Akbank vermiştir. Akbank ile yapılan sözleşme 15.11.2022 tarih itibariyle yürürlüğe girmiştir. Tüm yönetici, öğretmen ve eğitim çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: kamudanhaber.com