Kurumlardan peş peşe maaş promosyonunda anlaşmaya varıldığına dair haberler gelmeye devam ediyor. Son promosyon haberi ise bir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden geldi.

Son zamanların şüphesiz en çok takip edilen haberleri içerisinde yer alan promosyon anlaşmaları, altına imza atılan rakamlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Özellikle son zamanlarda imzalanan promosyon anlaşmaları, Türkiye rekorlarını üst üste kırdı. Geçmişe nazaran neredeyse 7-8 katına çıkan promosyon miktarları göz dolduruyor. 

Bankalarla promosyon ihalesine çıkan kurumlar, çalışanlara en çok avantaj sağlayacak teklife 'evet' derken, imzalanan son promosyon anlaşması haberi kurum çalışanlarını sevindirdi.

Gelen son promosyon anlaşması haberine göre Türkiye İş Bankası ile Kahramankazan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 3 yılı kapsayan protokole imzalar atıldı.

İlgili promosyon haberini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şu sözlerle duyurdu:

''Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250 TL tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.”

Kaynak: kamudanhaber.com

Editör: Admin Admin