Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okul ve kurumlar ile 8 ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bağlı okul ve kurumların banka promosyonu ihale ilanı 10 Mart 2023 Cuma günü gerçekleştirilecek. Eğitim camiası çalışanları alacakları promosyon için gün saymaya başlamış durumda.

ÖĞRETMEN VE MEMURLAR MERAK İÇERİSİNDE
Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından resmi internet sitesinde yapılan duyuru ile çıkılacak olan promosyon ihalesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı çalışan öğretmen ve memurların alacağı promosyon ücretini belirleyecek. Aylar öncesinden beklenti içerisine giren eğitim çalışanları yapılacak olan ihale de promosyon oranlarının 2023 yılı enflasyonuna göre güncellenerek verileceğini tahmin ediyor. Geçtiğimiz yıl kurumların yaptığı promosyon ihalelerinde yaklaşık 5000 bin personel ile MKE A.Ş. çalışanları 32 bin TL civarı promosyonla en yüksek promosyonu alan rakam olarak görünürken 6000 personeli yakından ilgilendiren İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2023-Mart ayında gerçekleştireceği promosyon ihalesi de öğretmenler ve memurlar tarafından merakla bekleniyor. 

657 sayılı kanuna tabi kadrolu, Şube Müdürleri, Öğretmenler, sürekli işçi, geçici işçi ve 4/B sözleşmeli personel için banka promosyon ihalesi 10 Mart Cuma günü saat 10.00’da Kırıkkale  Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecek. İhaleye kamu bankalarının yanı sıra özel bankalarından yakından ilgi göstermesi bekleniyor. 

Kaynak: gazetekale.com

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdürlüğümüze Bağlı Okul Ve Kurumlar İle 8 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İle Bağlı Okul Ve Kurumların 10.03.2023 Tarihinde Yapılacak olan Banka Promosyonu İhale İlanı

Editör: Admin Admin