Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı'nın görevden alınarak Riyad, Suudi Arabistan'a eğitim müşaviri olarak atandığı bildirildi. Dr. Sarıcı, 2020 yılından bu yana sürdürdüğü görevden, bu hafta ayrılacak.

Dr. Sarıcı'nın eğitim kariyeri, Trabzon'da başladı ve İstanbul'da devam etti. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Sarıcı, 1992 yılında öğretmenlik kariyerine adım attı. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde idareci olarak görev yaparken, aynı zamanda Kitap Yazım Komisyonu'nda da yer aldı.

Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet verdikten sonra, 2020 yılında Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Sarıcı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde yüksek lisansını, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde ise doktora çalışmalarını tamamladı.

Başkan Erdoğan imzaladı! 5 ile yeni vali atandı Başkan Erdoğan imzaladı! 5 ile yeni vali atandı

Şu an itibariyle Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanacak yeni ismin kim olacağı henüz belirsizliğini koruyor. Milli Eğitim Bakanlığı, il müdürlüklerindeki değişikliklerin seminer çalışmalarının sona ermesiyle birlikte devam etmesi bekleniyor. (kaynak: mebpersonel org)

MEB’den Seminerle İlgili Son Dakika Açıklama İçin TIKLAYINIZ

Öğretmenlerin Haziran Seminerleri Örnek Raporlar (Ek-1 , Ek-2 Formlar) TIKLA-İNDİR

Öğretmenlerin İl İçi ,İller Arası, Özür Grubu Yer Değiştirme Telegram Grubuna Katılmak için TIKLAYINIZ 


pusulabet
Editör: Admin0 Admin0