Yusuf TEKİN: Bu tür kötü örnekler kocaman yürekli öğretmenlerimizi de rencide ediyor. MEB ailesinin hukukunu korumak birinci vazifemiz. İlgili kişi hakkında yasal süreci başlattık.

Karne günü büyük skandal! Öğretmen çocukları LGBT sapkınlığına alet etti

Silivri Kavaklı İlköğretim Okulu'nda görev yapan Ahter Nur isimli bir sınıf öğretmeni bir skandala imza atarak karne günü küçük yaştaki çocuklara LGBT paçavrası önünde fotoğraf çektirdi. Öğretmenle ilgili soruşturma başlatıldı.

Türkiye'nin dört bir yanında milyonlarca öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı. Yaklaşık 19 milyon öğrencinin karne heyecanı yaşadığı günde Silivri'de ortaya çıkan bir skandal güne gölge düşürdü.

KÜÇÜK ÇOCUKLARA LGBT TERÖRÜ

Silivri Kavaklı İlköğretim Okulu'nda toplumu tehdit etmeyi sürdüren LGBT lobileri boy gösterdi. Okulda görevli Ahter Nur adlı sınıf öğretmeni karne dağıttığı küçük yaştaki öğrencilere LGBT paçavrasının önünde karne hatırası fotoğrafı çektirdi.

YASAL SÜREÇ BAŞLATILDI

Skandalın ortaya çıkması ve öğretmene yönelik gelen tepkiler sonrası Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, olayla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Bakan Tekin, skandal görüntüyle ilgili öğretmen hakkında yasal sürecin başlatıldığını bildirdi.

Bakan Tekin "Bu tür kötü örnekler kocaman yürekli öğretmenlerimizi de rencide ediyor. MEB ailesinin hukukunu korumak birinci vazifemiz. İlgili kişi hakkında yasal süreci başlattık." ifadelerin kullandı.

kaynak: haber7.com

Türkiye’nin en büyük öğretmen telegram kanalınıza davetlisiniz: https://t.me/ogretmengundemi

Paylaşıma açık uzman öğretmenlik grubumuzda öğretmenin gündemini birlikte değerlendirebiliriz:
https://t.me/uzmanogretmenlik

Ayrıca sınav görevi kanalımıza görevleri yakından takip edebilirsiniz:  https://t.me/sinavgorevi

Editör: Admin0 Admin0