Cumhurbaşkanından Öğretmen Atama Açıklaması!

ERDOĞAN: "Bakanımız (Yusuf Tekin ) Yarın atama sayısını ve branş dağılımını açıklayacak" dedi.

Öğretmen atama sayıları yarın açıklanacak

Kabine toplantısının ardından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Atama bekleyen öğretmen adaylarımızın durumunu mütalaa ettik. Milli Eğitim Bakanımız, Hazine Bakanımız ve ekonomi kurmaylarımız son bir kez daha görüşecek. Ardından öğretmen adaylarımızı bilgilendirecek. Bakanlığımız yarın atamaya esas branş dağılımlarını başvuru takvimini ve süreci paylaşacak. Kısa zamanda atamayı bakanımız açıklayacak." dedi.

Öğretmen Atama Telegram grubuna katılmak için TIKLAYINIZ 

TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ

Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli, evlatlarımızın geleceğe başarılı ve şuurlu bir şekilde hazırlanmasını sağlayacak. Tek tipçi eğitim anlayışı yerine, eğitim modelimizi soran, sorgulayan; sanata, bilime, edebiyata önem veren bireylerin yetiştirilmesi hedefiyle zaman zaman güncellenmemiz temel bir ihtiyaçtır.

Öğretmen adayları dikkat! Atama başvuruları bugün başlıyor! Sıkça Sorulanlar... Öğretmen adayları dikkat! Atama başvuruları bugün başlıyor! Sıkça Sorulanlar...

ÖĞRETMEN ATAMALARI

Atama bekleyen öğretmen adaylarımızın durumunu mütalaa ettik. Milli Eğitim Bakanımız, Hazine Bakanımız ve ekonomi kurmaylarımız son bir kez daha görüşecek. Ardından öğretmen adaylarımızı bilgilendirecek. Bakanlığımız yarın atamaya esas branş dağılımlarını başvuru takvimini ve süreci paylaşacak. Kısa zamanda atamayı bakanımız açıklayacak.

Editör: Admin0 Admin0