AÖF Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınav sounçları için yüz binlerce öğrencinin heyecanlı bekleyişi sona eriyor. 16-25 Ocak tarihleri arasında düzenlenen düzenlenen güz dönemi (2021 sonbahar) sınavlarında başarı için ter döken öğrenciler gözlerini, AÖF sonuçları için üniversite tarafından yapılacak olan açıklamaya çevirildi. Zira, AÖF final sınavı sonuçları, sonbahar dönemi genel not ortalamalarının belirlenmesi için kritik derecede etki oranına sahip. Bu nedenle de Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim gören yüz binlerce öğrenci, AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihini bekliyor. Anadolu Üniversitesi'nden AÖF final sınav sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması geldi.

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN GERİ SAYIM

Peki, 2021 AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF ile ilgili Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamalara göre şu şekilde;

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuçları hakkında Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, 'Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.' denildi.

12-13-14 Aralık ve 19-20-21 Aralık 2020 tarihleri aralığında online olarak gerçekleşen AÖF sınavının sonuçları, 25 Aralık tarihinde erişime açılmıştı. Öğrenciler sonuçları https://aof.anadolu.edu.tr adresinden öğrenebilirler.

AÖF SINAVLARI TAMAMLANDI

Son dakika: AÖF final sınavı sonuçları açıklandı Son dakika: AÖF final sınavı sonuçları açıklandı

Kurum tarafından dün yapılan açıklamada, '23-24-25 Ocak tarihlerinde düzenlenen Dönem Sonu Sınavları için bugün son gün! Sınavlarınıza bugün saat 23.59'a kadar https://esinav.anadolu.edu.tr adresinden erişebilirsiniz.' denildi.

Sınavlar, 25 Ocak itibarı ile sona erdi.

2020-2021 AÖF BAHAR DÖNEMİ TAKVİMİ!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi kayıtları 15 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Kayıt yenileme işlemi yapmak isteyen adaylar internet üzerinden başvurularını 25 Şubat 2021 tarihine kadar yapabilecek. Mazeretli kayıtlar ise 26 Şubat tarihinde olacak. İşte detaylı 2020-2021 AÖF sınav takvimi;

Bahar Dönemi Ara Sınavı 10 - 11 Nisan 2021

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 29 - 30 Mayıs 2021

Yaz Okulu Sınavı 08 Ağustos 2021