Ali Yalçın'dan önemli seyyanen zam, YHS ve 3600 ek gösterge açıklaması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Memur Sen'i ziyaret etti. Memur Sen Ankara İl Divan Toplantısında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile memurların beklentileri hakkında görüşme gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, YHS, seyyanen zam ve 3600 ek gösterge konuları hakkında önemli açıklama yaptı.

Ali Yalçın'ın, memurlara ilişkin ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

  • - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Fuat Oktay Memur-Sen Ankara İl Divan Toplantımızı teşrif etti. Memurun #seyyanenzam beklentisini, kamuda ücret dengesi isteğini ve çözüm bekleyen başlıkları aktardığımız toplantımız yoğun bir katılımla gerçekleşti.
  • - 3600 Ek Gösterge düzenlemesinde eksik kalan hususların tamir edilmesi ve kamuda 1.Derceye kadar yükselen memurun kapsama alınması, Bayram İkramiyesi ve YHS’nin GİH sınıfına alınması taleplerimiz başta olmak üzere kamu görevlilerinin beklentileri aktardık.
  • - Ankara Teşkilatlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen İl Divan Toplantımıza katılımı için Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn.Fuat Oktay’a, organizasyon için Genel Merkezlerimize ve İl Temsilciliğimize teşekkür ediyorum.
Editör: Admin0 Admin0