Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenci karneleri ile ilgili yapılan değişiklik gereği öğretmenlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramından sonra yapmaları gereken birtakım işlemler bulunmaktadır.

Mezunlarının işsiz kalmayacağı üniversite bölümleri açıklandı Mezunlarının işsiz kalmayacağı üniversite bölümleri açıklandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda görev alan öğrencilerin sosyal etkinlikler yönetmeliğine göre almış oldukları görev kapsamında e-okul'a bu görevlerle ilgili detayların işlenmesi gerekmektedir.

Öğrencilerin almış oldukları görevler, belirli öğretmenler tarafından koordine edilmeleri sonucu ortaya çıkmıştır. 23 Nisan törenlerinde görev alan öğretmenler yürüttükleri etkinliklere katılan öğrencilerin katılım bilgilerini e-okul'da bulunan kurum işlemlerinden sosyal etkinlikler sekmesinde bulunan işlemleri takip ederek yapacaklardır.

E-okul'daki kurum işlemleri alanında bulunan sosyal etkinlikler sekmesinin altındaki sosyal etkinlik girişi adımlarını takip ederek öğretmenler 23 Nisan'da gerçekleştirilen etkinlikleri ve bu etkinliklere katılan öğrencilerin bilgilerini işleyeceklerdir.

Ardından okul yöneticilerinin onayına düşen etkinlikler okul yöneticilerinin onayından sonra tamamlanmış olacaktır. Böylece öğrenciler karnelerinde 23 Nisan'da gerçekleştirilen etkinliklere katılımları ile ilgili bilgileri göreceklerdir. (kaynak: mebhocam com)

Editör: Admin0 Admin0