MSB Acı Haberi Duyurdu: 4 Asker Şehit!

 Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "Suriye İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesinde, 09 Aralık 2021 tarihinde, yol emniyet görevi icra eden unsurda görevli bir kahraman silah arkadaşımız, arazide kayarak düşmesi sonucu yaralanarak derhal hastaneye sevk edilmiş, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur." açıklamasında bulundu.

Otomobile en az yüzde 20 zam bekleniyor... Otomobile en az yüzde 20 zam bekleniyor...

KUZEY IRAK'TAN DA ACI HABER!

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde de teröristlerin saldırısı sonucu 3 askerin şehit olduğunu duyurdu.

ŞEHİTLERİN KANI YERDE KALMADI

MSB'den yapılan açıklamada, "Bölgede tespit edilen hedefler hava harekâtı ile vuruldu ve ilk belirlemelere göre 6 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi." denildi.

MSB'den yapılan açıklama şu şekilde:

"Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde, 09 Aralık 2021 tarihinde, teröristler tarafından yapılan saldırı sonucunda üç kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bölgede tespit edilen hedefler hava harekâtı ile isabetle vurulmuş, bölgede ilk belirlemelere göre 6 terörist etkisiz hâle getirilmiştir. Bölgede operasyon devam etmektedir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz. "

Kaynak: haber7.com