TEKNOLOJİ:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Instagram'dan önemli yenilik! Sonunda o özellik geldi
 Instagram, diğer Facebook uygulamalarının sevilen özelliklerini kopyalayacak. Sosyal ağ, kullanıcıların en son görülme zamanını ve aktif olup olmadıklarını gösterecek.

Instagram bir dizi yeni özelliği sınırlı sayıda kullanıcıyla test etmeye başladı. Test aşamasındaki yeni özelliklerin büyük bir bölümü, WhatsApp' ve Facebook'un en sevilen özelliklerinden oluşuyor.

İlk özellik, Instagram'da özel mesajlaşılan kullanıcıların o an çevirmiçi olup olmadıklarını gösterecek. Bu özellik sayesinde, sizi takip etmeyen kullanıcıların bile ne zaman çevrimiçi olduklarını görebileceksiniz.

Instagram'ın test ettiği söylenen diğer özellikler ise metin tabanlı hikayeler gönderilmesini ve hikayesinden ekran görüntüsü alınan kullanıcıların bundan haberdar olmasını sağlayacak.

Kullanıcılar ayrıca, özel mesajlar bölümünden istedikleri kullanıcının en son ne zaman Instagram'a girdiğini de görebilecek.

Söz konusu özellikler şu an ufak bir kullanıcı kitlesiyle birlikte test aşamasında. Testlerin hem Android hem de iOS'lu cihazlarla sürdürüldüğü belirtiliyor. Bu da yeni özelliklerin her iki platformun kullanıcılarına da benzer zamanlarda sunulacağı anlamına geliyor.
kaynak: haberturk.com


2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı
Yıllık Planları İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Rekabet Kurumu'ndan Google'a dev ceza!
Rekabet Kurumu'ndan Google'a dev ceza!

Haberi Oku