TEKNOLOJİ:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Dış Mekân LED Ekran Teknolojisinin Müşteriye İlettiği 3 Mesaj

Ticari işletmelerin güttüğü kar amacı her zaman işletme bilimlerinin en çok ilgilendiği konulardan biri olmuştur.

Dış mekân Led ekran ve iç mekân LED ekran teknolojileri işletmelerin karını artırmak için izleyeceği pazarlama yolunda ise önemle yer almaktadır. Tarihsel sürece baktığımız zaman 1950’li yıllarda en fazla teknolojik gerece sahip olan işletmelerin en fazla karı elde ettiğini görüyoruz. 1960’lı yıllarda bu rekabet tipi maliyetleri azaltma yarışı ile devam etmiş ve 1980’li yıllarda kalite ile rekabet tipine dönüşmüştür. 2000’li yılların ilk çeyreğinde artık kalite de rekabet unsuru olmaktan çıkmış ve halkla ilişkiler, pazarlama alanları önem kazanmıştır. Bu sebeple bugünlerde pazarlama yapmak için uygun olan bütün araçlar rövanşta. Dış mekân LED ekran ve iç mekân LED ekran teknolojileri de pazarlama araçları arasında en etkili olanlardan. Görsel desteğiyle insanların hafızasına kazınan yapısı, dinamikliğiyle etkili kullanımı bu kadar efektif olmasını sağlayan yönleri. Peki, bu teknolojiler bir müşteriye hangi mesajları iletir?

“Biz buradayız”

İşte potansiyel müşterilerinize iletmek isteyeceğiniz ilk mesajınız bu olsa gerek. Onlarda marka farkındalığı yaratmak için varlığınızı duyurmanız şart. Dış mekân LED ekran teknolojinin en yaygın kullanılan amaçlarından birisi tam olarak budur.

“Biz duyarlıyız, sosyal sorumluluk projelerimizle yanınızdayız!”

Sosyal sorumluluk şirketinizin değerini artıran bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Rasyonel bir tüketicinin aynı özellikte hizmet veren ya da mal üreten bir işletmeye kıyasla sosyal sorumluluk üstlenen işletmeye bağlılığı tartışmaya bile kapalı bir konudur. İyi ama desteklediğiniz sosyal sorumluluk projelerini nasıl duyuracaksınız? Dış mekân LED ekran ve iç mekân LED ekran teknolojileriyle. İşte bu teknolojiyle müşterilerinize ileteceğiniz bir mesaj daha.


“Bu işi biz yapıyoruz!”

İlk mesajımızda marka bilinci dedik. Marka bilincinin temel adımı her ne kadar adımızı duyurmak olsa da ikinci adımına geçtiğimiz zaman faaliyetlerimizi tanıtmamız geliyor. İşte bu harika teknolojilerin ilettiği bir mesaj daha. Bu işletme hangi işlerle ilgileniyor?

Şimdi bizde size buradan ufak bir mesaj verelim. ledekranistanbul.com size dış ve iç mekân LED ekran teknolojileri alanında hizmet veriyor. Topluma duyarlı bir şekilde hareket eden http://ledekranistanbul.com kültürel, sosyal, ekonomik ve çevresel sorunlara karşı duyarlı davranarak hizmet veriyor. Led ekran tabela işini Türkiye’de güvenilirliğini kanıtlayarak gerçekleştiren bu işletme teknolojileriyle işletmenizin ihtiyaçları için iyi bir pazarlama yöntemi sunmaktan daha fazlasını yapıyor ve yanınızda yer alıyor.2019 Ocak Öğretmenlerin Net Maaşları (Kademe/
Derecelerine Göre Haberi İçinTIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Telefonunuzda Varsa Hemen Kaldırın! Yaygın...
Telefonunuzda Varsa Hemen Kaldırın! Yaygın Kullanılan 2 Uygulama...

Haberi Oku