SINAVLAR:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB Müsteşar Yardımcısı Yıldız'dan TEOG açıklaması
 Milli Eğitim Bakanı Müsteşar Yardımcısı Muammer YILDIZ, TEOG’tan sonra MEB'in yoluna nasıl davam edeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Yeni eğitim öğretim yılında sorunsuz girmek için bakanlık olarak hummalı bir çalışma yürüttüklerini dile getiren Milli Eğitim Bakanı Müsteşar Yardımcısı Muammer YILDIZ, yeni öğretim yılında tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Milli Eğitim Bakanı Müsteşar Yardımcısı Muammer YILDIZ, "TEOG, sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla kaldırıldı.Konuya ilişkin değerlendirmelerini yaptılar ve bu süreci bir anlamda noktaladılar, adını koydular. Ama buna adını koyarken yeni döneme ilişkin bir takım ipuçları vardı. Daha sonrasında başbakanımız ve Milli Eğitim Bakanımız bazı değerlendirmelerde bulundular.

Vatandaşlarımızın kaygısı, bu sene TEOG’un yapılıp yapılmayacağı konusundaydı. Artık çocuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz böyle bir sınavın yapılmayacağını biliyorlar. Ancak ne olacağıyla ilgili kafalarında bir sürü soru var. Biz, dersimize çalışıyoruz. Biz bakanlık olarak müsteşarımızın başkanlığında çalışma gruplarımızı oluşturduk. Bazı modeler üzerinde çalışıyoruz." dedi.

Kamuajans
MEB Sınav Görevlerinden Haberdar Olmak
İçin Sen de KATIL
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bakan Yılmaz liseye giriş sınavına ilişkin...
Bakan Yılmaz liseye giriş sınavına ilişkin detayları paylaştı

Haberi Oku