SENDİKA:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
ÖĞRETİCİ: İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ ÖNE ÇEKİLMELİDİR

ÖĞRETİCİ: İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ ÖNE ÇEKİLMELİDİR

 

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ilk defa yönetici görevlendirmeleri ile ilgili açıklama yaparak takvimin öne çekilmesi gerektiğini ifade etti. İşte açıklamalar:

 

MEB'in yayınladığı ilk defa yönetici görevlendirme takvimine göre yöneticilik sonuçlarının açıklanması ve görevlendirme 23-27 Eylül olarak görülmektedir. Halbuki 2019-2020 eğitim öğretim takvimine göre okullar 9 Eylül'de açılacak, hatta uyum haftası kapsamında bazı sınıflar 2 Eylül'de okula başlayacaklardır.

Yönetici görevlendirme takvimine göre yöneticiler okullar açıldıktan yaklaşık bir ay sonra göreve başlayacak ve bu göreve başlayanlar da okullar açıldığında okutmaya başladıkları sınıfı bırakıp yönetici olarak atandığı okula gidecektir.

Hem öğrencilerin bu durumdan etkilenmemesi, hem de yöneticilerin okullar açılmadan göreve başlayabilmesi için MEB ilk defa yönetici görevlendirme takvimini öne çekmelidir...

 

Anadolu Eğitim Sendikası
MEB ÖSYM AÖF Sınav Görevlerini
Kaçırmamak İçinTIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Başka Bir Öğretmen 3 hafta önce

İlk defa Yönetici olarak atanacakların göreve başlamaları gerçekten çok geç bir tarihte ve sözüm ona o kadar önem verilen eğitimin yöneticiliği için bu uygulamalar çok garip

Misafir Avatar
bir öğretmen 3 hafta önce

kesinlikle haklı bir düşünce. olması gereken bu ...

İki memur sendikasından hükümetin teklifine...
İki memur sendikasından hükümetin teklifine protesto

Haberi Oku