OTOMOBİL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emniyet kemerleri değişiyor!
 Teknolojik çözümler araç güvenliğini ve kullanımını daha iyi hale getiriyor. Emniyet kemerleri de değişiyor. Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden biri yeni bir emniyet kemeri sistemi geliştirdi.

Dünya üzerinde her buluşun son derece büyük çaplı olması gerekmiyor. Öyle ki, bazı buluşla fiziksel olarak küçük olmasına rağmen çok geniş kesimleri etkileyebilmektedir. Sizler için hazırladığımız haberimizde, dünya üzerinde geliştirilen birbirinden ilginç; ancak insan hayatını çeşitli açılardan kolaylaştıran ve son derece pratik nesneleri sıraladık.

Otomotiv sektöründe emniyet kemerlerine yönelik olarak geliştirilen son durum da bunu destekler nitelikte olarak karşımıza duruyor.

Öncelikle araba biniyor ve her zamanki gibi emniyet kemerinizi bağlıyorsunuz.Dışarıdan bakıldığında sıradan bir emniyet kemerinden farkı yok; ancak mahareti içinde gizli!Herhangi bir kaza anında hava yastığıyla donatılan bu kemerler şişiyor ve hayat kurtarıyor! Şirket, yıllardır bu konseptin üzerinde çalışıyor.Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Araç sahipleri dikkat! Artık cezası var
Kimsenin haberdar olmadığı o cezalar

Haberi Oku