ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Sınıf öğretmeni öğrencisini döverken görüntülendi
Bolu'daki bolu bir ilkokulda görevli olan öğretmen G.Y.'nin, tahtaya kaldırdığı 4'üncü sınıf öğrencisinin kulağını çekip, tokat attığı anları, başka öğrenci cep telefonu kamerasıyla kaydetti. G.Y. hakkında, idari soruşturma başlatıldı.

Bolu Sümer Mahallesi'nde bulunan bir ilkokulda sınıf öğretmeni G.Y., 4'üncü sınıfa ders verdiği sırada bir öğrenciyi tahtaya kaldırdı. G.Y., akıllı tahtanın önünde kulağını çektiği öğrenciden sayı saymasını isteyip, "Vallahi döverim" dedi.


G.Y., daha sonra çocuğa tokat attı. Bu anlar ise sınıftaki başka öğrenci tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Öğrencinin durumu bildirdiği ailesi, okula gelerek, öğretmenden şikayetçi oldu. Görüntüler de kanıt olarak okul müdürüne sunuldu. Öğretmen G.Y., görevine devam ederken, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hakkında idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi.Öğretmenlerin 2019 Temmuz
Net Maaşları İçinTIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
öğretmen 3 ay önce

Öğretmenin yaptığı yanlış
cezasını görmeli lakin 4. sınıf öğrencisi okula akıllı telefon getiriyor ve sınıfta çekim yapıyor, bu da olayın başka bir yönü. bu da sorgulanmalı

Misafir Avatar
kara kalem 4 ay önce

yüzlerce öğretmen adayı, böylesine kutsal görevi yapmayı beklerken, bu şekilde kendini bilmez insanların, ülkemizin geleceği öğrencilerimize böyle davranması içler acısı.

MEB'den 'devlet okullarında özel sınıf' iddialarına...
MEB'den 'devlet okullarında özel sınıf' iddialarına soruşturma

Haberi Oku