ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi Eğitici Eğitimi Başvurusu TIKLA-BAŞVUR

Öğretmenlerimizin, mesleki yeterliklerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, etkili öğretim yöntem ve tekniklerini, öğrenci merkezli ve aktif öğrenme anlayışıyla sınıf içi uygulamalarda hayata geçirmesini sağlamak, sürekli öğrenen, bilgisini tazeleyen, becerilerini geliştiren rol model olmalarını desteklemek, zaman yönetimi, problem çözme ve sınıf yönetimi becerilerinin gelişmesini sağlamak amacıyla “Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi”nin çalışmalarına başlanmıştır.

Proje kapsamında Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen ve Teknoloji, İlköğretim Matematik, Matematik, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İmam Hatip Meslek Lisesi Dersleri, Sınıf, Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi, Bilişim Teknolojileri, Felsefe, Müzik, Okul Öncesi, Teknoloji ve Tasarım alanlarından öğretmenler belirlenecektir. Belirlenen öğretmenlere, öğrenci merkezli eğitim, etkili öğretim yöntem ve teknikleri, aktif öğrenme anlayışı, kişisel ve mesleki gelişim konularını kapsayan program dahilinde eğitici eğitimleri yapılacaktır. Eğitici eğitimlerine katılan öğretmenlerimiz hazırlanan eğitim içeriklerini aktif öğrenme anlayışı çerçevesinde görev yaptıkları illerdeki öğretmenlere aktaracaklardır.

Bu kapsamda, ilimizde bulunan öğretmenlerden eğitici olarak görev almak isteyen öğretmenlerin başvurularını yapabilmeleri amacıyla https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?919 adresinde başvuru ekranı oluşturulmuştur. 

Başvurular; 15 Ocak 2018 - 09 Mart 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

NOT: Daha önce yapılan başvurular geçersiz sayıldığından tekrar başvuru yapmak gerekmektedir.

Başvuru İçin TIKLAYINIZ

2019 Ocak Öğretmenlerin Net Maaşları (Kademe/
Derecelerine Göre Haberi İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yıldız Üçtepe 8 ay önce

Emekli öğretmenlerde baş vuru yapabilirmi

Misafir Avatar
irem polat 1 yıl önce

tekrar başvuru yapın diyor ancak tekrar başvuruyu kabul etmiyor.

Misafir Avatar
Meral 1 yıl önce

Seri no doğru olduğu halde yanlış diyor hata veriyor lütfen yardımcı olurmudunuz

Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi...
Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi hayatını kaybetti

Haberi Oku