ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Öğretmenlere Haziran Seminer Dilekçe Örneği (2. Haftayı Başka İlde Almak İçin)

Öğretmenlere Haziran Seminer Dilekçe Örneği (2. Haftayı Başka İlde Almak İçin) MEB 2018. Öğretmenler İçin 2018 Haziran Seminerinin Bayramdan Sonraki 2. Haftasını Başka İlde/Okulda Almak İçin Dilekçe Örneği Haberimizde.

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin tarafından yapılan açıklamaya göre seçim görevi olmayan öğretmenler dönem sonu Haziran seminerlerinin 2. haftasını istedikleri illerde alabilecekler. Semineri başka ilde almak isteyen öğretmenler için Mebpersonel.com olarak dilekçe örneğini paylaşıyoruz.

18-22 Haziran tarihleri arasındaki seminerleri farklı ilde almak için dilekçe örneği:

…………………….... MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE
Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda …………………….... öğretmeniyim. Bakanlığın ilgili kararı doğrultusunda 18-22 Haziran 2018 tarihleri arasındaki seminerleri milli eğitim müdürlüğünüze bağlı ……………………....................... okulunda almak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.


Ad-Soyad
(İmza)


İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres:
Tel:
Görev yeri:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, resmi twitter hesabından 2017-2018 eğitim öğretim yılı öğretmenlerin yıl sonu seminer çalışma takvimini açıkladı.

İşte Tekin'in yaptığı o açıklamalar:

Değerli çalışma arkadaşlarım, Haziran 2018 döneminde öğretmenlerimizin yürütecekleri mesleki çalışmaların takvimini hem bayramlarını güzelce geçirebilmeleri hem de seçim sürecinde demokratik haklarını rahatça kullanabilmeleri açısından şu şekilde revize ettik:

Ögretmenlerimiz mesleki çalışmalarının ilk haftasını 9-13 Haziran tarihleri arasında görev yaptıkları okullarda, ikinci haftasını 18-22 Haziran tarihleri arasında ise istedikleri il/ilçelerde başvurularını yaparak yürütecekler; 14 Haziran arefe günü ve 25-29 Haziran tarihleri arasında ise idari izinli sayılacaklardır. Bu vesileyle Bütün çalışma arkadaşlarıma verimli bir mesleki çalışma dönemi diler , bu vesileyle emeklerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mebpersonel
2019 DYK Yıllık Planları
İndirmek İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2019 Haziran Seminer Çalışma Raporları TIKLA-İNDİR
seminer raporları haziran 2019 indir, 2019 seminer raporları, haziran 2019 seminer çalışmaları, 2019 Seminer...

Haberi Oku