ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Öğretmenler Bu Akşam MEB'e Seslenecek
Özellikle son zamanlarda öğretmenlerin değerinin itibarsızlaşması üzerine öğretmenler hakettikleri değerin geri verilmesi için farkındalık oluşturmak adına bu akşam saat 8'de twitter'da Öğretmenler #MEBÖĞRETMENİNESAHİPÇIK Tagıyla MEB'e ve topluma seslenecek.

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEGER "Terbiye önce ailede öğrenilir.... ama bizde nedense tu kaka öğretmen olur yanlış da yapsa yapmasa da...

MEB'i içinde bulunduğu durumdan yine öğretmenler kurtarabilir bugüne kadar yaptıkları iyi niyetli çalışlar etkisiz kaldı yeniden planlama yapılmalı öğrencinin ya da velinin değil öğretmenin elinin güçlendirilmesi lazım.

Bu akşam saat 20.00 de #MEBÖĞRETMENİNESAHİPÇIK etiketiyle Lider Eğitimci Yazarlar Derneği olarak MEB'e sesleniyoruz. Eğitimcilere gereken değerin verilmesini isteyen herkesi etkinliğimize bekleriz" diyerek herkesi akşam saat 8'deki twiterdaki etkinliğe davet etti.

Deger ayrıca "MEB " Öğretmene Şiddeti Önleme Kanunu"nu çıkarmak için daha neyi bekliyor.(psikolojik şiddet dahil)" diyerek acilen Öğretmenlere psikolojik şiddet(mobbing) dahil "Öğretmene Şiddeti Önleme Kanunu"nun çıkarılmasını talep etti.

Deger "Öğretmenlik ayaklar altında çiğneniyor... Ve herkes seyrediyor.Yetkililer artık devreye girip elini taşın altına koymalı.Öğretmen Hakettiği Değeri İstiyor" diye sözlerini sonlandırdı.

kaynak:kamuajans.com2019 Ocak Öğretmenlerin Net Maaşları (Kademe/
Derecelerine Göre Haberi İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi...
Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi hayatını kaybetti

Haberi Oku