ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
'Öğretmeni öldürüp parasıyla eğlendik...' Korkunç itiraf!
 Antalya'da, ilkokul öğretmeni Ahmet Kahraman'ı (62) boğarak öldürmekten yargılanan tutuklu 2 sanık, 'nitelikli adam öldürme' ve 'yağma' suçlarından ilk kez hakim karşısına çıkarıldı.

Musa Gülbahar, savunmasında, cinayeti Caner Demirci'nin işlediğini belirterek, "Ben falezlerin üzerindeydim. Caner, eli kanlı olarak yukarı çıktı. Cinayeti nasıl işlediğini görmedim. Maktulün telefonunu 'Al sana hediye' diyerek bana verdi" diye konuştu.

Demirci ise Gülbahar'ın yalan söylediğini belirterek şöyle konuştu: "Musa, boğazını koluyla sıktı. Bağırmasın diye de ağzını kapattı. Mağarada bulunan battaniyeyi alarak üstünü örttü. Cebinden de paraları ve telefonu aldı. Sonrasında üzerimizdeki kanlı kıyafetlerle içmeye gittik. Sabaha kadar alkol aldık. Musa'dan korktuğum için polise gidemedim."

Öğretmen Kahraman'ın cesedi 12 Mayıs'ta Konyaaltı sahilinde falezlerin yanında bulunmuş, sanıklardan Gülbahar kaldığı pansiyonda gözaltına alınırken, Demirci eğlence mekanı girişinde yakalanmıştı. DHA2019 Haziran Seminer
Raporları İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ÖSYM'den Yeni Sınav Görevi Başvurusu TIKLA-BAŞVUR
ÖSYM'den Yeni Sınav Görevi Başvurusu TIKLA-BAŞVUR

Haberi Oku