ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Öğretmen Hizmet Puanlama Hesaplaması Değişiyor. İşte ayrıntılar
Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU Öğretmen hizmet puan hesapla kritlerinin değiştiğini ve bakan tarafından da imzalandığını açıkladı .

Öğretmen atama yer değiştirmelerinde biliyorsunuz sadece ilk bir Kriter vardı. O da hizmet puanları sadece yıllara sarihti biliyorsunuz biz 4 maddemizi de değiştirdik bugün Sayın bakanımız imzaladı .

Artık yüksek lisans, doktora, uluslararası, ulusal bütün kültürel ,sanatsal ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren hakemli dergilerde makaleleri olan etwinning projesinde çalışan TÜBİTAK projelerinde başarılı olan yani öğretmenin ulusal ve uluslararası objektif kriterlerle yaptığı ve kendini gösterdiği içinde olduğu bütün projelere de hizmet puanları geliyor.

Bu şu anlama geliyor tecrübeli öğretmenlerimizle genç dinamik vizyonel öğretmenlerimizi bir arada tutabileceğimiz aşağıdan yukarıya bir katma değer üretilecek bir sistemin ayak sesleri olacak. kaynak:kamudanhaber.net

İŞTE O AÇIKLAMALAR...Güncel gelişmelerden haberdar olmak için
bizi İnstagram'danTAKİP EDİNİZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Öğretmen 2 hafta önce

Üniversiteden uzak yerleşimler için hiç adil değil. Yüksek lisans yaparken çocuk oldu. Tezi yazmak gecelere kaldı. 75km ötedeki okuldan yüksek lisans dersine kaza yapma pahasına hızla gelirdim. İş ev yollar çocuk ve kariyer... Çok zordu sonuç savunmamı reddeden tez hocası çöpe giden emekler...
Siz bu sistemi kime getirdiyseniz o kesinlikle çocuklu ve yıllardır eş durumu mağduru olan bana uymuyor.,,

MEB'den Öğretmenleri ve İdarecileri İlgilendiren...
MEB'den Öğretmenleri ve İdarecileri İlgilendiren Önemli Genelge Bekleniyor

Haberi Oku