ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Müsteşar Tekin'den 4 Örnek Uygulama Paylaşımı
 Müsteşar Tekin'den 4 Örnek Uygulama Paylaşımı

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, kişisel twitter hesabı üzerinden öğretmenlere ait örnek uygulamaları paylaşmaya devam ediyor. Müsteşar Tekin'in son paylaşımı ise şöyle:

Müsteşar Tekin'den 4 Örnek Uygulama Paylaşımı

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, kişisel twitter hesabı üzerinden öğretmenlere ait örnek uygulamaları paylaşmaya devam ediyor.

Müsteşar Tekin'in son paylaşımı ise şöyle:

1. Herkese hayırlı pazarlar. Bugün Bilecik’ten üç tane uygulama örnek vermek istiyorum. Birincisi Engelsiz Matematik Eğitim Platformu Projesi(ENMEP) projesi.2. Proje il genelindeki mezun durumdaki işitme, görme ve bedensel engelli öğrenciler için ortaöğretim matematik müfredatı esas alınarak destekleme kursu veriliyor. Hem duyurmuş olalım hem de tebrik edelim.3. İkinci örneğim Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Okulumuzun uygulama atölyeleri adeta fabrika gibi çalışıyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. VİDEO 


4. Son örneğim Merkez Kozabirlik İlkokulu. Tamamen kendi imkanlarıyla tasarladıkları sınıflardan bir örnek. Öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyorum. Bütün öğretmenlerimiz iyi ki varsınız. Allah sizlerden razı olsun.
2018 Kasım Enflasyonuna Göre Memur Zammı
Ne Kadar Olacak? Haberi İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmenlere 4 Oturum Yeni Sınav Görevi Başvurusu...
Öğretmenlere 4 Oturum Yeni Sınav Görevi Başvurusu TIKLA-BAŞVUR

Haberi Oku