ÖĞRETMEN:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN'den Yayınlanan Video İle İlgili Açıklama
MEB Müsteşarı Yusuf TEKİN'den sınıf içinde öğrenci tarafından çekilen videolarla ilgili açıklama yaptı: Gereken Yapılacaktır !

1. Herkese iyi geceler. Bugünlerde gene öğretmenlerimize yüklenme modası başladı. Evet öğretmen arkadaşların hataları var. Bir milyonluk bir aile içinde olabilecek düzeyde hatalar. Bir öğretmenin hatası yüzünden bütün camiayı ve öğretmenleri eleştirmek ne derece doğru.

2. Eleştirenlerin bir kısmı Öğretmenlerimizin eksikliklerini tespit edip hizmetiçi eğitim yapalım önerimize muhalefet eden sendikalar ve STK’lar, bakanlığı eleştiriyor. Tutarlı olmak gerek.

3. Öğretmene saygısızlık yapanlar bizim çocuklarımız unutmayalım. Çocuklarımızın örf, adet ve saygı gibi değerleri içselleştirmesi sadece okulla ve öğretmenle Olmaz. Bütün bu yükü öğretmenimize yüklemeyelim. Hep beraber gelin çocuklarımıza bu değerlerimizi öğretelim.

4. Hata yapan öğretmen arkadaşlarımıza gerekli uyarıları ve eğitim programlarını uyguluyoruz. Bu iki olayda da gereken yapılacaktır. Ama gelin hep beraber şapkalarımızı önümüze koyalım ve düşünelim: çocuklarımıza bu değerleri öğretmek için neler yaptık

5. Öğretmenlerimiz gece gündüz en kıymetlilerimizi çocuklarımızı geleceğimizi yetiştirmek için uğraşıyorlar...hep beraber destek olup, yardım etmeliyiz. Bu destek ve yardıma iyi bir veli ve iyi bir ebeveyn olmaya çalışmakla başlayabiliriz....2019 Ocak Öğretmenlerin Net Maaşları (Kademe/
Derecelerine Göre Haberi İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi...
Öğretmenin otomobiliyle çarptığı lise öğrencisi hayatını kaybetti

Haberi Oku