31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bakan Süleyman Soylu’dan 3600 ek gösterge açıklaması

Uzun süredir milyonlarca memur ve memur emeklisi, 3600 ek gösterge son gelişmeleri araştırıyor. 3600 ek gösterge sayesinde ellerine geçecek parada artış yaşayacak olan öğretmen, polis, hemşire ve din görevlileri, 3600 ek gösterge sonuçlarını merak ediyor. Henüz Meclis’e gelmeyen 3600 ek gösterge İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya soruldu. İşte detaylar…

EK GÖSTERGE SON DURUM: SÜLEYMAN SOYLU’DAN 3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Soylu, 3600 ek gösterge konusunda ise şu bilgileri aktardı:

“Sayın Cumhurbaşkanımız hem partimizin Merkez Yönetim Kurulu’ndaki toplantıdan sonra Sayın Ömer Çelik’e açıklattırdı. Cumhurbaşkanımız, başta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı, Hazine ve Maliye Bakanımıza talimat verdi. Bu konuda topyekün bir çalışma yapılıyor. ‘Artık bu konuyu bitirelim, bir daha bu konuyu gündeme getirmeyelim.’ dendi. Şimdi, o konu üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde değerlendirilmektedir, çalışılmaktadır.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: EMEKLİLİK EK GÖSTERGE 3600'E ÇIKACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3600 ek gösterge ile ilgili, AK Parti seçim beyannamesi toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilik ek göstergelerinin 3 bin 600'e çıkacağını ve adaletsizliğin giderileceğini ifade etmişti. 1 milyon öğretmen, polis ve sağlık personelini ilgilendiren 3600 ek gösterge ile ilgili henüz somut bir adım atılmaması, emeklinin konuyla ilgili merakının da artmasına neden oluyor.

(gazetevatan.com)
Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

'Tayinle gelen memurda koronavirüs çıktı'...
'Tayinle gelen memurda koronavirüs çıktı' haberine açıklama

Haberi Oku