HABERLER:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Tonguç Mağaza 8. Sınıf İngilizce Kitapları

Tonguç Mağaza 8. Sınıf İngilizce Kitapları

 

 

Eğitim sektöründe kendini kabul ettirmiş Tonguç Mağaza, yayın hayatında da başarıyla devam etmektedir. Öğrencilerin dilinden anlayan yayın olarak tanınan Tonguç Mağaza, adının hakkını fazlasıyla vermektedir. Tasarım ve kullandığı temalarla öğrenimi hızlandırmayı hedeflemektedir. Eğitimin ilk ve orta kademelerinde bulunan öğrenciler için çeşit çeşit kaynak kitapları piyasaya sürmektedir. İngilizce alanında da yayınlar sunan Tonguç Mağaza, 8. Sınıf İngilizce müfredatına hakim bir şekilde hazırlanan kaynak eserleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen bir konumdadır. İngilizcenin öğretilmesindeki sıkıntıları tespit eden Tonguç Mağaza, kitaplarında bu hatalardan kaçınmaktadır. Tonguç Mağaza’nın satışa sunduğu kitaplarda teknolojiden de yararlanarak tasarlanan TATS adlı kodlama sistemini uygulamaktadır. İngilizce alanında da bu uygulamayı kullanarak öğrencilere sesli ve videolu eğitim olanağını sunmaktadır. Bu sayede İngilizce eğitimindeki uygulama ve etkileşim problemi de ortadan kalkmaktadır.

 

Tonguç Mağaza 8. Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı

 

 

Birçok derste olduğu gibi İngilizce alanında da Tonguç Mağaza, özgün çalışmalar ortaya koymaktadır. İngilizce eğitiminde sıklıkla yapılan hataları tekrar etmeyen Tonguç Mağaza, öğrencilerin dilinden anlayan bir kuruluş olduğunu yayınladığı her kitapta tekrar tekrar kanıtlamaktadır. Sekizinci sınıf İngilizce konu anlatımlı kitaplarında sıklıkla yer verdiği örnek olaylar ve durum çözümlemeleri ile öğrencilerde akılda kalıcılık sağlayan Tonguç Mağaza, bu sayede birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Konu anlatımlı kitapların en büyük eksiği olan canlılık ve dikkat çekicilik, Tonguç Mağaza’da yayınlanan kitaplarda bol bol bulunmaktadır. 8. Sınıf İngilizce kazanımları doğrultusunda hazırlanan konu anlatımlı bu eserlerde düz anlatımdan öte yaşayarak öğrenme hedeflenmiştir. İngilizcenin geniş ve derin sularında öğrencilere yol gösterici konumunda bulunan Tonguç test kitapları ile öğrencilerin her zaman yardımına koşmayı başarmıştır.

 

Tonguç Mağaza 8. Sınıf İngilizce Soru Bankası

 

 

Satış hayatına birkaç sene önce başlamasına rağmen sıkı bir ekiple bugünlere gelen Tonguç Mağaza’yı diğer platformlardan ayıran en büyük etkenlerden birisi özgün kaynak eserleri öğrencilere sunmasıdır. Sınav sisteminin sık sık değişmesine rağmen Tonguç Mağaza her zaman özgün kalmayı başarabilmiştir. İngilizce gibi geniş bir eğitim alanında özgün soru sormak kolay gibi görünse de bunu kazanımlar doğrultusunda yapmak hiç de kolay sayılmaz. Tonguç Mağaza, 8. Sınıf İngilizce kazanımlarının detaylı bir şekilde incelenip üstün bir özveriyle hazırlanan bu kitapların öğrencilere kolayca ulaşmasını sağlayan başarılı ve güvenilir bir platformdur. Tonguç Mağaza, 8. Sınıf İngilizce soru bankası kitaplarında TATS tekniğinin uygulandığı eserleri öğrencilerine sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenci bir karekod yardımıyla istediği zaman dilediği sorunun çözümünü video olarak alabiliyor. Soru çözümüne ulaşan öğrenci ise zamanını çeşitli sitelerden soru çözümünü bulmak yerine daha iyi bir şekilde tasarruf edebilmektedir. Bu özellikle öğrencileriyle arasında bir bağ oluşturan Tonguç Mağaza İngilizce alanında öğrencilerin ilk tercih ettiği adreslerden birisi konumunda bulunmaktadır.

 

 
2019 DYK Yıllık Planları
İndirmek İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

23 nisan ek ders ödenir mi, 23 nisan dyk ödenir...
23 nisan ek ders ödenir mi, 23 nisan dyk ödenir mi, 23 nisan nöbet ücreti ödenir mi, 23 nisan egzersiz ödenir...

Haberi Oku