HABERLER:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
öğretmenler günü kampanyaları 2019, 2019 öğretmenler günü kampanyaları, öğretmenler günü indirimleri, 24 kasım öğretmenler günü kampanyaları, öğretmenler günü kampanyaları
Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü İndirimleri

1- TÜRK HAVA YOLLARI


MEB'de görev yapan öğretmenlere THY ve AnadoluJet tarafından uygulanan iç hat seferlerinde yapacakları seyahatlerde Miles-Smiles programına üye olmak şartıyla %20 indirim uygulanacak. Yapılan bu indirim öğretmenlerimiz ile birlikte seyahat eden eş ve çocukları için de geçerlidir.

İndirim 11 Kasım 2019-14 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

İndirim kampanyası YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve aileleri için de geçerlidir.


Kampanya Detayı:
 • Seyahat dönemi: 11 Kasım 2019 –14 Mayıs 2020 (18-22 Kasım 2019, 20 - 31 Ocak 2020 ve 6 - 10 Nisan 2020 tarihleri arası geçerlidir.)
 • Biletleme dönemi: 11 Kasım 2019 - 1 Aralık 2020
 • Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferlerinde geçerlidir. 
 • Bir rezervasyon kaydında aynı soyada sahip en fazla 4 yolcu için belirtilen indirim oranı uygulanır.
 • Kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilir. 
 • Bebek yolcular için sadece bebek yolcu indirimi uygulanır. 
 • Ercan ve Hopa hattı ile ortak uçuş anlaşması yapılan diğer havayolları uçuşları kampanya kapsamında değildir.
 • Promosyon ücret seviyeleri hariçtir.
 • Belirtilen tarihler haricindeki seyahatlerde geçerli değildir.
 • Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
 • Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabileceklerdir.
 • Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret uygulanacaktır.
 • Check-in sırasında öğretmen kimliğinin yanında bulundurulması ve gösterilmesi zorunludur.
 • Türk Hava Yolları kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.Bizi instagram'dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bizi Twitter'dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bizi Facebook'tan takip etmek için TIKLAYINIZ
2- TÜRK TELEKOM

24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü'ne özel Türk Telekom'lu öğretmenlere bir hafta boyunca geçerli 2 GB cepten internet ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı (yurt içi) hediye edilecek.

Söz konusu kampanya 24 Kasım 2019 00:00 itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi-Eğitimciler Tarifesi-Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi tarifesi-Eğitimciler 3 GB ve Eğitimciler 6 GB tarifelerinden faydalanmakta olan tüm aktif müşterilere tanımlanacak.

3- PTT

24 Kasım Öğretmen gününden önceki 5 iş günü içinde postaya verilecek yurt içi APS kurye ve posta kargolarında %25 indirim uygulanacaktır.

Sadece Öğretmenlerimizin faydalanabileceği kampanya kapsamında 18 - 22 Kasım 2019 tarihlerinde PTT şubelerinden yurt içi Posta Kargosu ve APS Kurye Gönderilerinde %25 İndirim uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için  Öğretmen Kimlik Kartını göstermeniz gerekmektedir.


 
4- Forum Kapadokya

Değerli öğretmenlerimize Forum Kapadokya'dan güzel armağan...
Forum Kapadokya AVM, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlerimize süpriz hediyeler dağıtacak. 24 Kasım Cumartesi Günü Forum Kapadokya AVM'ye gelen ve öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlere Alıveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalarda kullanabilecekleri sürpriz puanlar dağıtacak.
24 Kasım Pazar günü Forum Kapadokya AVM Danışma noktasına Öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlerimize içerisinde 25 TL yüklü Param Forum Kapadokya Kart hediye edilecektir.


5- TCDD

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Türkiye 2023 yılı hedeflerine kararlılıkla yürürken tüm kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan en önemli unsurun kaliteli insan kaynağı olduğunu söyledi.

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, insan kaynağı 21'inci yüzyılın gerektirdiği donanıma sahip değilse başarının mümkün olamayacağını belirten Turhan, "Bu anlamda öğretmenlerimiz ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde mihenk taşı. Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak başımızın tacı öğretmenlerimize armağan vermek istedik ve kampanya düzenledik" dedi.

Geçen yıl 4 bin 567 öğretmen yararlandı

Kampanyalardan birinin TCDD Taşımacılık AŞ tarafından planlandığı bilgisini veren Turhan, kuruluşun geçen yıl 4 bin 567 öğretmenin seyahatini yüzde 50 indirimli biletle yapmasını sağladığını hatırlattı.

Turhan, bu yıl da benzer bir kampanya düzenlendiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Ulaştırma ailesi olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımızla kutluyoruz. Öğretmenlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Öğretmenler Günü dolayısıyla o hafta 24-30 Kasım'da yüksek hızlı tren (YHT) ve ana hat tren fiyatlarında öğretmenlerimize yüzde 50 indirim yapılacak." 

Turhan, kampanyanın, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanan her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda çalışan öğretmenleri, yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elemanlarını, Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenleri kapsayacağını vurguladı.

Ayrıca, uygulamadan yararlanmak isteyen öğretmenlerin biletlerini gişelerden, internetten, 444 82 33 numaralı çağrı merkezinden ya da acentelerden temin edebileceğini anlattı.

6- Yeşilyurt AVM'de Öğretmenler Günü'ne Özel Hediyeni Kendin Seç!


Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak düzenleyeceği kampanya ile ziyaretçilerine hediyeler dağıtacak.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Öğretmenler Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dahilinde 21 - 24 Kasım tarihleri arasında toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, fiş ya da faturalarını danışma bankosundan istetikleri hediyeyi seçebilecekler.
Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

7- One Tower AVM'den Öğretmenlerimize Eğlenceli Hediye!

24 Kasım Öğretmenler Günü, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nden öğretmenlerimize eğlenceli hediye!
One Tower Alışveriş ve Yaşam merkezi öğretmenler gününde geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimizi unutmadı. 24 Kasım  Öğretmenler Günü’nde One Tower Avm  danışma bankosuna öğretmen kimlik kartlarını gösteren tüm öğretmenlere JoyPort Eğlence Merkezi'nde bowling oyunu hediye edilecektir.

8- EMİNEVİM

Öğretmenler Günü fırsatlarıyla; kasım ayı boyunca otomobil sahibi olmak isteyen öğretmenlere özel ‘‘%2 peşinat fırsatı’’, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlere ise sınırlı kontenjanlı kampanyalar dahilinde ‘‘29 aya varan erken teslim fırsatı’’ sunuyoruz.

Ayrıca öğretmenlerimize özel %20’ye varan organizasyon ücreti indirim kampanyası da kasım ayı boyunca devam edecek. Siz de en yakın şubemize gelin, çok özel fırsatları kaçırmayın.

GENEL KAMPANYA ŞARTLARI

• Kampanyalar MEB ve YÖK’e bağlı öğretmenlerimiz için geçerli olup kimlik beyan edilmesi gerekmektedir. • Kampanyalar kendi içerisinde tek olup diğer kampanyalar ile birleştirilemez. •  Kampanyalar 01.11.2019 ile 30.11.2019 tarihleri arasında başvuru yapan öğretmenlerimiz için geçerlidir. •  2. Kampanya Kontenjanlı olup sınırlı sayıdadır. •  1, 2 ve 4. Kampanyalar özel statü kampanyaları olup ayrıca bir indirim uygulanamaz.• Kampanyalardan faydalanabilmek için kayıtların istenilen ödemeleri 5 iş günü içerisinde tamamlanmalıdır. Aksi durumda üyelik kampanya kapsamında çıkarılacaktır.

9-Öğretmenlerimizin Hediyesi Forum Diyarbakır'dan


Forum Diyarbakır'dan Öğretmenlerimize Migros'tan Hediye!
Diyarbakır’ın ve bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde alışveriş merkezine gelen öğretmenlere Migros'ta geçerli 30 TL Yüklü Migros Money Kart hediye edecek.
24 Kasım Cumartesi günü öğretmen kimliği ile Forum Diyarbakır Danışma bankosuna gelen ilk 500 öğretmene 30 TL Yüklü Migros Money Kart hediye edilecektir.


10- Highway Outlet'te Öğretmenlere Küçük Bir Hediye

Highway Outlet 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile değerli öğretmenlerimize sinema bileti hediye edecek.
Bolu Dağı’nda bulunan Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu yıl 24 Kasım Öğretmneler Günü'ne özel düzenleyeceği kampanya ile öğretmenlerimize sinema bileti hediye edecek. 24 Kasım 2019 Pazar Günü Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne gelen öğretmenlerimiz, hediye sinema biletlerinin danışma bankosundan öğretmen kimliğinizi göstererek alabileceksiniz.

11- Symbol'den Öğretmenlerimize Bowling Çeki Hediye

Öğretmenler Günü Hediyeniz Symbol'den
Kocaeli ve bölgenin buluşma ve sosyalleşme alanı olan Symbol Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmen Günü'nde tüm öğretmenlerimize eğlence hediye edecek!
23-24 Kasım tarihlerinde öğretmen kimliğiyle danışma noktasına gelen tüm öğretmenlerimize bowling çeki hediye edilecektir.


12- TUĞBA Öğretmenler Gününe Kampanyası 2019


Tuğba Venn’de öğretmenler gününe özel indirim fırsatını kaçırmayın!
Tesettür giyim denilince akla gelen ilk markalardan Tuğba, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel Net %30 İndirime ek olarak kasada ekstra %20 indirim fırsatı sunuyor.
18 Kasım - 25 Kasım 2019 tarih arasında Tuğba mağazaları ve tugbaonline.com online satış sitesinde TNet %30 İndirime ek olarak kasada ekstra %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanyaya takım, abiye, eşarp-şal, aksesuar ve ayakkabı grupları dahil değildir.

13- Cardfinans Öğretmenler Günü Kampanyası 2019

Öğretmenler Günü'ne özel Cardfinans'tan 50 TL ParaPuan Hediye!
24 Kasım'a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 100 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve kırtasiye harcamanıza 10 TL, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

14-İsfanbul Tema Park Öğretmenler Günü Kampanyası

Eski Adıyla Vialand, yeni adıyla İsfanbul Tema Park'tan 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlerimize özel fırsat...
MEB, Özel Okul, Kolej, Halk Eğitim merkezi, İsmek, Bilgi Evi ve diğer tüm eğitim kurumlarına bağlı öğretmenlerimiz faydalanabilirler. Öğretmen kimliği, eğitimci belgesi ve öğretmenlik yaptığına dair okulundan ya da bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belge ile birlikte Tema Park gişelerine gelen Öğretmenlerimiz ve İl MEB personeli kendileri 39,99 TL yanlarında getirdikleri aileleri ve yakınları Tam bilet fiyatımız üzerinden % 50 indirimle 84,99 TL’den satın alabilirler.
Kampanya Detayı:
 • Gişede öğretmen kimliğinin gösterilmesi zorunludur.
 • Kampanyadan sadece TC vatandaşları yararlanabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • MEB, Özel Okul, Kolej, Halk Eğitim merkezi, İsmek, Bilgi Evi ve diğer tüm eğitim kurumlarına bağlı öğretmenlerimiz faydalanabilirler. Öğretmen kimliği, eğitimci belgesi ve öğretmenlik yaptığına dair okulundan ya da bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belge ile birlikte Tema Park gişelerine gelen Öğretmenlerimiz ve İl MEB personeli kendileri 39,99 TL yanlarında getirdikleri aileleri ve yakınları Tam bilet fiyatımız üzerinden % 50 indirimle 84,99 TL’den satın alabilirler.
 • İndirimden faydalanan tüm misafirlerimiz tamamı isfanbul.com’da yayınlanan Tema Park genel kurallarına uymak zorundadır

15- Öğretmenlerimize En Şık Hediye Atlantis'ten


AntaresAlışveriş Merkezi 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Öğretmenlerimize Şıklık Hediye edecek!
Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde  24 Kasım Öğretmenler Günü' nde öğretmenlerimize Çift Geyik Karaca veya Moda Mağazalarında geçerli hediye çeki dağıtacak.
23- 24 Kasım tarihlerinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ve öğretmen kimlik kartlarıyla danışma noktasından kayıt yaptıran erkek öğretmenlere Çift Geyik Karaca'da, kadın öğretmenlere Moda İlgi mağazasında geçerli 100 TL hediye çeki verilecektir.
Hediye Çekleri sadece Çift Geyik Karaca ve Moda mağazalarında geçerlidir.16- Park Bornova'dan Öğretmenler Gününe Özel Hediye!

Park Bornova'dan Öğretmenlerimize, 24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Hediye!
Park Bornova Outlet Center 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel Öğretmenlerimize çeşitli hediyeler dağıtacak.
24 Kasım Pazar günü Park Bornova Danışma noktasına öğretmen kimliğini ibraz eden öğretmenlerimize çeşitli hediyeler verilecektir. park Bornova Öğretmenler Günü kampanyası kapsamında, 25 öğretmene çift kişilik sinema bileti, 5 öğretmene ekmekçi'nden çift kişilik menü, 10 öğretmene Pagoda'dan Kitap ve 50 öğretmene Park Bornova Kalemi hediye edilecektir.

17-Altınyıldız Classic Öğretmenler Günü Kampanyası 2019

Altınyıldız Classic'te Öğretmenler Gününe özel indirim fırsatı...
Altınyıldız Classic mağazalarında 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel, değerli öğretmenlerimize tüm indirimlere ek %15 indirim uygulanacaktır.
30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, kasada Öğretmen Kimliğini ibraz eden öğretmenlere ekstra 15 indirim uygulanacaktır.Liste sürekli güncellenecektir. Sizinde öğretmenlerle paylaşmak istediğiniz kampanya varsa lütfen yorum olarak yazınız.

Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. 

Kaynak: www.ogretmenx.com  Alıntılarda "www.ogretmenx.com" biçiminde aktif bağlantı veriniz.Telegram Branş
Öğretmen Gruplarıİçin TIKLAYINIZ
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2020 ağustos il dışı kontenjan listesi, il...
2020 ağustos il dışı kontenjan listesi, il dışı kontenjan listesi, il dışı atama kontenjan listesi,...

Haberi Oku