HABERLER:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
öğretmenler günü kampanyaları 2019, 2019 öğretmenler günü kampanyaları, öğretmenler günü indirimleri, 24 kasım öğretmenler günü kampanyaları, öğretmenler günü kampanyaları
Öğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü İndirimleri

1- TÜRK HAVA YOLLARI


MEB'de görev yapan öğretmenlere THY ve AnadoluJet tarafından uygulanan iç hat seferlerinde yapacakları seyahatlerde Miles-Smiles programına üye olmak şartıyla %20 indirim uygulanacak. Yapılan bu indirim öğretmenlerimiz ile birlikte seyahat eden eş ve çocukları için de geçerlidir.

İndirim 11 Kasım 2019-14 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

İndirim kampanyası YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve aileleri için de geçerlidir.


Kampanya Detayı:
 • Seyahat dönemi: 11 Kasım 2019 –14 Mayıs 2020 (18-22 Kasım 2019, 20 - 31 Ocak 2020 ve 6 - 10 Nisan 2020 tarihleri arası geçerlidir.)
 • Biletleme dönemi: 11 Kasım 2019 - 1 Aralık 2020
 • Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferlerinde geçerlidir. 
 • Bir rezervasyon kaydında aynı soyada sahip en fazla 4 yolcu için belirtilen indirim oranı uygulanır.
 • Kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilir. 
 • Bebek yolcular için sadece bebek yolcu indirimi uygulanır. 
 • Ercan ve Hopa hattı ile ortak uçuş anlaşması yapılan diğer havayolları uçuşları kampanya kapsamında değildir.
 • Promosyon ücret seviyeleri hariçtir.
 • Belirtilen tarihler haricindeki seyahatlerde geçerli değildir.
 • Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.
 • Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabileceklerdir.
 • Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret uygulanacaktır.
 • Check-in sırasında öğretmen kimliğinin yanında bulundurulması ve gösterilmesi zorunludur.
 • Türk Hava Yolları kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.Bizi instagram'dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bizi Twitter'dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bizi Facebook'tan takip etmek için TIKLAYINIZ
2- TÜRK TELEKOM

24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü'ne özel Türk Telekom'lu öğretmenlere bir hafta boyunca geçerli 2 GB cepten internet ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı (yurt içi) hediye edilecek.

Söz konusu kampanya 24 Kasım 2019 00:00 itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi-Eğitimciler Tarifesi-Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi tarifesi-Eğitimciler 3 GB ve Eğitimciler 6 GB tarifelerinden faydalanmakta olan tüm aktif müşterilere tanımlanacak.

3- PTT

24 Kasım Öğretmen gününden önceki 5 iş günü içinde postaya verilecek yurt içi APS kurye ve posta kargolarında %25 indirim uygulanacaktır.

Sadece Öğretmenlerimizin faydalanabileceği kampanya kapsamında 18 - 22 Kasım 2019 tarihlerinde PTT şubelerinden yurt içi Posta Kargosu ve APS Kurye Gönderilerinde %25 İndirim uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için  Öğretmen Kimlik Kartını göstermeniz gerekmektedir.


 
4- Forum Kapadokya

Değerli öğretmenlerimize Forum Kapadokya'dan güzel armağan...
Forum Kapadokya AVM, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlerimize süpriz hediyeler dağıtacak. 24 Kasım Cumartesi Günü Forum Kapadokya AVM'ye gelen ve öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlere Alıveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalarda kullanabilecekleri sürpriz puanlar dağıtacak.
24 Kasım Pazar günü Forum Kapadokya AVM Danışma noktasına Öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlerimize içerisinde 25 TL yüklü Param Forum Kapadokya Kart hediye edilecektir.


5- TCDD

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Türkiye 2023 yılı hedeflerine kararlılıkla yürürken tüm kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan en önemli unsurun kaliteli insan kaynağı olduğunu söyledi.

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, insan kaynağı 21'inci yüzyılın gerektirdiği donanıma sahip değilse başarının mümkün olamayacağını belirten Turhan, "Bu anlamda öğretmenlerimiz ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde mihenk taşı. Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak başımızın tacı öğretmenlerimize armağan vermek istedik ve kampanya düzenledik" dedi.

Geçen yıl 4 bin 567 öğretmen yararlandı

Kampanyalardan birinin TCDD Taşımacılık AŞ tarafından planlandığı bilgisini veren Turhan, kuruluşun geçen yıl 4 bin 567 öğretmenin seyahatini yüzde 50 indirimli biletle yapmasını sağladığını hatırlattı.

Turhan, bu yıl da benzer bir kampanya düzenlendiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Ulaştırma ailesi olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en kalbi duygularımızla kutluyoruz. Öğretmenlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Öğretmenler Günü dolayısıyla o hafta 24-30 Kasım'da yüksek hızlı tren (YHT) ve ana hat tren fiyatlarında öğretmenlerimize yüzde 50 indirim yapılacak." 

Turhan, kampanyanın, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanan her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda çalışan öğretmenleri, yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elemanlarını, Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenleri kapsayacağını vurguladı.

Ayrıca, uygulamadan yararlanmak isteyen öğretmenlerin biletlerini gişelerden, internetten, 444 82 33 numaralı çağrı merkezinden ya da acentelerden temin edebileceğini anlattı.
Liste sürekli güncellenecektir. Sizinde öğretmenlerle paylaşmak istediğiniz kampanya varsa lütfen yorum olarak yazınız.

Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. 

Kaynak: www.ogretmenx.com  Alıntılarda "www.ogretmenx.com" biçiminde aktif bağlantı veriniz.Öğretmenler Günü Kampanya ve
İndirimleri İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2019 kasım seminer programı, 2019 kasım öğretmenlerin...
2019 kasım seminer programı, 2019 kasım öğretmenlerin seminer programı, kasım seminer programı meb, 2019...

Haberi Oku