GÜNDEM:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yusuf Tekin'den Okul Servisleri Açıklaması
 Yusuf Tekin'den Okul Servisleri Açıklaması Kamuajans.com - Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, okul servisleri konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Yusuf Tekin ''"MEB olarak herhangi bir aracın modeli, niteliği ve vasfı ile alakalı herhangi bir şekilde yorum yapma yetkinliğimiz yok.'' dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin "Sorumluluğun üç bakanlık arasında paylaşılmış olması zaman zaman iletişim kopukluğu hissiyatına neden oluyor. Bunu çözersek sıkıntı kalmayacak. Bugün itibarıyla üç bakanlık ortak olarak aksayan hususları düzeltecek bir çalışmayı yürüteceğiz. Problemin giderilmesi için formül oluşturup sayın bakanlarımıza arz etmiş olacağız. Zannediyorum hafta içinde çözülmüş olacak" dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, "MEB olarak herhangi bir aracın modeli, niteliği ve vasfı ile alakalı herhangi bir şekilde yorum yapma yetkinliğimiz yok. Aynı şekilde bir başka bakanlığın da Milli Eğitim Bakanlığı'nın okullarındaki servis hizmetleriyle alakalı bir şey söyleme konusunda çok yetkili olmadığını kabul etmek lazım. Bir iki problemin giderilmesi için bugün itibarıyla formülü oluşturup sayın bakanlarımıza arz etmiş olacağız. Zannediyorum o da hafta içinde çözülmüş olacak" ifadesini kullandı. KamuAjans2018 Haziran Seminer Çalışma Raporlarını
İndirmek İçinTIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kamu yönetimine yeni sistem
Kamu yönetimine yeni sistem

Haberi Oku